Üyeliksiz Sohbet Kayıtsız Sohbet Şifresiz Sohbet

Ana Sayfa / Üyeliksiz Sohbet Kayıtsız Sohbet Şifresiz Sohbet

Üyeliksiz Sohbet Kayıtsız Sohbet Şifresiz Sohbet

admin     08-01-18     Sohbet     Üyeliksiz Sohbet Kayıtsız Sohbet Şifresiz Sohbet     2078 Defa Okundu

Üyeliksiz Sohbet Kayıtsız  Sohbet Şifresiz Sohbet

Sohbet edebilmek için Üyeliksiz Sohbet Kayıtsız  Sohbet Şifresiz Sohbet siteleri,üyelik şartı aramayan chat siteleri bu işi sadece bir hobi olarak yapmaktadırlar. Son yıllardaki trajik komik bir şekilde hızla artan sohbet siteleri, gelişmiş teknolojiye ayak uyduramadıkları için bu sektörden para kazanama maktadırlar. Çok eskiden İnternet’in ülkemize yeni yeni geldiği yıllarda kurumsal chat siteleri vardı ve bunlar para da kazanabiliyorlardı. Üyelik şartı aranmadan bedava sohbet hizmeti bu sektördeki aşırı çoğalmanın bir sonucu olmuştur.

İnternet deki kişisel veya kurumsallaşmış web siteleri, sitelerin değerini ölçmeye yarayan üyelik konusunu hiç de göz ardı etmemektedirler. Bende isterim sitemizin milyon tane üyesi olsun, ama çok zor bir iş bu. Üye kazanabilmek için sitenizin içeriği çok önemlidir.

Sohbet sitelerinde böyle bir olayda olmadığı için, yani siteye giren bir kişinin her yerde bulabileceği chat imkanı olduğu için, üyeliksiz, bedava sohbet imkanı bulunuyor. Burada da alan razı veren razı, zaten katılımcı hiç bir şey vermiyor. Sadece site sahibi sunucu kirası, reklam giderleri gibi paraları cebinden ödemiş oluyor. Üyeliksiz Sohbet Kayıtsız  Sohbet Şifresiz Sohbet Tatlim.org siteleri  olarak bizler asla ücretli site olmadık olmaya,da gerek duymuyoruz ilk kurulduğumuz yıldan bu güne insanlara hizmetlerimiz Üyeliksiz Sohbet Kayıtsız  Sohbet Şifresiz Sohbet siteleri olarak devam etmektedir sizlerde bu zorunlulukların bulunmadığı bir sohbet chat sitesi arıyorsanız hepinizi bekleriz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet