Türkiye sohbet chat

Ana Sayfa / Türkiye sohbet chat

Türkiye sohbet chat

admin     23-09-18     Sohbet     Türkiye sohbet chat     708 Defa Okundu

Türkiye sohbet chat

Türkiye sohbet chat ailesi olarak tüm dünyaya hizmet veren sitemizde her telden muhabbetler edebileceksiniz. Türk insanına, yurt dışında yaşayan gurbetçi Türk vatandaşlarımıza, hata yabancı ülkelerin vatandaşlarına dil, din, ırk ayırımı yapmadan her milletten sohbet sever arkadaşlarımıza sınırsız,bedava hizmet verilmekteyiz.

Bugünkü makalemizde biraz gurbetçilere vatandan, sevdiklerinden ayrı yaşayanların memleket hasreti çeken insanlarımızın ortak sorunlarından sıla özlemlerinden söz ederek onların sesi olalım istedik.

Zordur insanın memleketinden, vatanından uzaklarda yaşaması. Yaşamayan bilemez öyle ki insan Türkiye sınırları içerisinde bile doğup büyüdüğü topraklardan uzak kalınca bile hasret çeker iken yabancı ülkelerde yaşayanların içinde oldukları durum daha kötü.

Bazıları senede bir tatile gelirken, bazıları ise yıllardır vatana hasret kalırlar. Malum maddi sorun her yerde yaşanmakta. Maddi durumu iyi olanlar her yıl gelmeyi başarırken maddi olarak uygun olmayanlar ise gelmekte zorlanırlar.

Ama bizler Türkiye sohbet chat sayesinde bu gibi insanların vatan özlemlerine, memleket özlemlerine son veriyoruz. Şehir isimleri ile açtığımız odalar sayesinde kişiler kendi hemşerileriyle bir arada olabiliyorken, memleketlerinde olan biten herşeyden haberdar olabiliyorlar. Türkiye sohbet ile ise vatan özlemini bir nebzede olsa giderebilmekteler.

Yaşadıkları ülkelerde yabancı diye adlandıran insanlarımız ne yazık ki kendi ülkelerine geldikleri zamanda yabancı konumuna düşürülmekteler. Almancı, gurbetçi gibi vasıflar ile anılmaktalar. Tabi buda insanları çok yaralamakta ve hüsrana uğratmaktadır.

Türk insanı her yerde nerede yaşar ise yaşasın her yerde değerlidir. Ve yabancı ülkelere mensup olsalar bile kendi vatanlarının vatandaşlarıdırlar. Belki gurbetçi derken yada Almancı derken kendimizce  kötü niyet taşımıyoruz ama karşımızdaki insanlar kendi ülkelerinde kendilerini dışlanmış hissederek üzülüyorlar.

Yurt dışı olayına baya bir değinmiş olduğumuz bu makalede chat platformumuz hakkında sizlere tam olarak bilgi veremedik. Ama daha önceki makalelerimizi de gözden geçirerek sohbet odaları hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Amacımız tamamen yurt içi ve yurt dışındaki arkadaşlarımızın bizlerle birlikte keyifli saatler geçirmesini sağlamaktır.

Son olarak sitemiz içerisindeki herşeyin tamamen ücretsiz olduğunu belirtelim istedik. Arzu ettiginiz ve dilediğiniz her yerden aramıza katılabileceğiniz bu platformdaki tüm özel görüşmeler ve genel hizmetler hiç bir ödeme karşılığı ile yapılmamaktadır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet