Türkçe chat

Ana Sayfa / Türkçe chat

Türkçe chat

admin     22-01-19     Sohbet     Türkçe chat     602 Defa Okundu

Türkçe chat

 

Chat platformları yıllar önce yurt dışında ilk olarak aktif olmuştu. Daha sonra belli başlı sunucuların Türkiye girişlerine izin verilen Türk kullanıcılar tarafından belirli kanallar kurulup muhabbetler edilmeye başlandı. Daha sonra bu işi tamamen kapan kurum ya da kişiler Türkçe chat olarak tamamen bizler için IRCD platformları kurdular.

 

Kurulan bu platformlar gün geçtikçe artmaya ve sohbet ortamları daha da yaygınlaşmaya başladı. 90’lı yılların sonlarında ülkemizde var olan belli başlı sunucular sayesinde kişiler Türkçe chat yapmanın tadına vardırlar. Hemen herkes yeni yeni kurulan internet cafelerde bu sitelerde yepyeni yüzlerle tanışmaya başlıyordu. Baya baya bağımlık yapsa da herkes halinden memnun ve keyif alarak bu platformlarda bulunmaya devam edildi..

 

Şimdi bizde Türkiye sohbet olarak bilinen ve Türkçe sohbet hizmeti veren sitemizi sizlere tanıtalım. Bir kaç cümle ile de olsa sitemizin tanıtımını yapmaya gayret göstermeye çalışıyoruz.  Web sayfamız yazılı sohbet alanında faaliyette olup bundan tam 5 yıl önce kurulmuş olan global sohbet sitesidir. Güncel tutulan bir site özelliği göstermekte olup sizlere hizmet vermektedir. Eklenen yazılardan da bahsedecek olursak sizlere genel anlamda hizmet vermekteyiz.  Genel olarak gündemdeki tüm konulara yer vererek, sohbet içerikli makaleler yazılı olan sitemiz, her yaşa ve her kesime hitap eden konularıyla da farkındalık göstermektedir.

 

Yazılan bu yazılar farklı kategoriler üzerinde eklenmesi sağlanmaktadır. Sitemizin daha rahat bulunması adına sizlere sitemizi en iyi ifade eden konuları seçerek özgün bir şekilde kendimiz yorumlayarak yazmaya çalışmaktayız. Sitelerin web tasarımları oldukça önemli bir durumdur. Gelen kullanıcıların dikkatini çekmek ve sitede kalıcı olmalarını sağlamak için olmazsa olmaz site kurallarından birisi olduğunu sizlere belirtmek istiyoruz. Sohbet sunucusunun kullanılabilir olması ve ara yüzü ve sadeliği görsel olarak kusursuz bir yapıda olması sizlere sağlayacağımız hizmetinde bu denli olmasını sağlamaktadır. Mobil sohbet özelliği de bulunan sitemizde erkekler ve bayanlarla chat yapmanıza olanak sağlanır.

 

Radyo yayınımız mevcut olup muhabbet etme sırasında radyo da dinleyebilmeniz mümkündür. Seviyesizlik oluşturabilecek hareketlerde bulunan kullanıcıların sitemiz üzerinden derhal uzaklaştırılmakta ve bir daha siteleri girmelerini tarafımızdan engellenmektedir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet