Susmayız sohbet odaları

Ana Sayfa / Susmayız sohbet odaları

Susmayız sohbet odaları

admin     14-09-18     Sohbet     Susmayız sohbet odaları     1155 Defa Okundu

Susmayız sohbet odaları

Merhaba arkadaşlar.. Susmayız sohbet odaları olarak yine bir tanıtım makalesi ile sizlerleyiz. Sunucumuz için bir çok makale yazdık ve halen daha yazmaya devam etmekteyiz. Tabi ki bunları yazmamızdaki amaç sitemizin her zaman daha iyi yerlere gelmesi ve siz degerli sohbet kullanıcılarının her zaman bizlerden memnun kalabilmesidir. Bu güzel Perşembe akşamı sözü daha fazla uzatmadan makaleme başlıyorum.

Keyifli ve kaliteli sohbetin adresi Susmayız sohbet odaları ile gece gündüz demeden 7-24 sohbet imkanları ile hizmetinizdeyiz. Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı olduğuna inanmaya devam ediyorsanız doğru adrestesiniz. Eski zamanın güzelliklerini paylaşabilmek umudunu taşıyoruz hala. Aradan uzun yıllar geçti.. Çocukluğumuzun tatlı bayram sabahlarını arar olduk. Ve eskiye göre daha yalnız hissediyoruz kendimizi. Kim bilir belkide o güzel şeyler yavaş yavaş çekip gittiği içindir dünyadan.

Ama umuda inanıyoruz ve de getireceği güzelliklere. Bu yüzden buradayız ve tutturduğumuz eski bir türkünün hatırasını düşünürken bulduğumuz yerde buradayız. İçimizdeki güzellikleri paylaşabilmek, keyifli zaman geçirebilmek ve güzel yürekler tanıyıp chat yapabilmek için..

Nerede kalmıştık? Evet sohbetten muhabbetten söz ediyorduk. Eski zamanın güzellikleri ile süslediğimiz keyif aldığımız ve de çaylarımızı yudumlamaya devam ettiğimiz gecemizden. Bazen nedensiz paylaşma ihtiyacı hissediyor insan. Yakınlarından ziyade uzaktaki insanlarla paylaşmak istiyor içinden geçenleri. Yargılanmadan küçük görülmeden. Bazen gecenin kör karanlığı ile beslenen yalnızlık duygusunu çıkarmak istiyor hayatından. Çok farklı durumlar var ve herşey şüphesiz insanlar için. Yaşanmadan bilinmiyor bazen olanlar ile bitenler. Yine de çok aldırış etmiyoruz. Eskiden olsa belki çok daha zordu içimizdekileri tanımadığımız insanlarla paylaşabilmek. Ama şimdi daha kolay ve de keyifli eskiye göre. Çünkü Susmayız sohbet odaları her zaman reel hayatta anlatamadıklarınızı sanal platformda rahat rahat paylaşabilmenize vesile olmakta.

Sohbet siteleri içerisinde uzun zamandır vakit geçiren arkadaşlarımız tahmin edebilecekler, her yerde her zaman herkes ile sohbet edilemeyeceğini. Maalesef böyle bir durum söz konusu ve üzücü bir durum açıkçası. İşte bu durumu tersine çevirmek için buradayız. Kırmadan kırılmadan incitmeden hor görmeden elimizdekileri kötüye nasıl kullanabilirim diye düşünmeden.

Sadece chat sohbet etmek ve de keyif almak için. Hepimiz şüphesiz farklı yollarda yürüyoruz. Hayatlarımız dünyalarımız birbirine çokça uzakta duruyor. Farklı hikayelerimiz var ve başımızdan gelip geçmiş farklı şeyler. Düşüncelerimiz ve zamanımız da farklı elbette. Ama yine de ortak bir paydamız var. Meyve bahçelerinin farklı ve güzel meyveleriyiz hepimiz. Yan yana olunca daha anlamlı oluyoruz. Ve farklarımız güzelleştiriyor renklerimiz ile bizleri. Değerini bilmek lazım bu yüzden karşılaştığımız gönüllerin. Kalp çok hassas olduğundan küçük şeylerde kırılabiliyor bazen. Sonra telafisi zor oluyor. Kırığın izi de derin.

Türkiye sohbet içerisindeyiz ve sanal deyip umursamıyoruz. Ama bağlantı sanal olsa da gerçek insanlar ile muhattap oluyoruz. Belki çok uzaktayız birbirimize ama gönül mesafe tanımıyor. Kırılıp üzülebiliyor. Belki mizacımız biraz sert. Kendimizi ifade ederken yine sert olma yoluna gidebiliyoruz. Ama dikkat etmek gerekiyor. Şöyle bir söz var bildiğim. Malum kimse kimsenin dengi değil. Her insan da kendi başına ayrı bir dünya. Ve bilmiyoruz bize anlatılana kadar karşımızdaki insanın durumunu. Ve bilindiği gibi zamanın nerede biteceği belli değil. Karşınızdaki insanların son olarak görüştüğü insan olma ihtimalimiz var. Sanal için konuşmuyorum gerçekte de böyle bu durum. Bu yüzden kırmamalı kalpleri. Ya da üzmemeli insanları. Ki üzülmeyelim bizler de insanlar tarafından. Satırlarımızda sona doğru yaklaşırken ne düşünüyoruz bilmiyorum. Bildiğim bir söz var. Güzel bakan güzel görür demiş adamın biri. Doğru da söylemiş hani 🙂

Gerisi kalbin gönlün bileceği iştir der tüm chat takipçilerimize hayırlı geceler dilerim..

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet