Solyanım sohbet

Ana Sayfa / Solyanım sohbet

Solyanım sohbet

admin     20-04-19     Sohbet     Solyanım sohbet     207 Defa Okundu

Solyanım sohbet

Eski ircd sunucularından birisi de solyanım sohbet‘tir. Bu sunucu içerisinde de tıpkı diğer sunucularda olduğu gibi yazılı olarak sohbet edilir. Kişiler birbirini görmeden, klavye başında web sitesi mobil ya da miRC girisleri yaparak sunucuya girebilir. Sunucu içerisinde kanal genellerinde muhabbetler edildiği gibi özellerde de görüşmeler yapabilirsiniz.

Solyanım sohbet aynı anda yüzlerce kişi ile iletişime geçilen sohbet chat sitelerinden birisidir ve bu sektörde hizmet vermektedir. Türkiye’nin internet ile tanıştığı ilk yıllardan beri süre gelen bu tür arkadaşlık siteleri hepimizinde bildiği gibi ilk yıllardaki hizmetleri şimdiki kadar avantajlı değildi. Geriye doğru bir dönüp bakarsak o zamanlar site yönetiminde olmak isteyenlerden ufakta olsa bir maddi talepte de bulunuluyordu ve çoğu kişide ücret ödeyerek yetkili olmaktaydı. Tabi o dönemlerde yetkili olmanında insanlar açışından çok büyük bir ayrıcalığı vardı.

 

Solyanım sohbet

Solyanım sohbet

Ayrıca eski dönemin chat siteleri zamanında java indirme sorunu, şifre, üyelik gibi mecburiyetlerde bulunmaktaydı. Zaman ilerledikçe sitelerin artması ve rekabetin başlaması ile eski yaşanmış olan tüm zorunlulukların kalkmasına neden olmuştur. Aşk, sevgi ve arkadaşlık bakımından güzel bir platform olarak gören kişiler şimdilerde halen buralarda. Bir çoğumuz reelde bulamadığımız aşkı bile bu gibi ortamlarda bularak mutluluğu yakalamaktayız. Bedava sohbetlerin yanı sıra sınırsız radyo yayını, özel odalarda ikili görüşmeler ve Türkçe soru cevapları ile oyun odalarında yarışma imkanları hepsini bizlere bir arada sunan sohbet chat odaları hizmetleri arasında mobil sohbettamamen ücretsiz ve şifresiz girişlerde bulunmaktadır.

Sohbet siteleri kullanıcıları olarak sizlere düşen görevler ise maddi ve manevi emek harcayarak hoş ortamı bizlere hiç bir karşılık beklemeden sunan site kurucularının emeğine saygı duyarak ortamı germeden seviyeli sohbetler etmektir. İnsanları zor durumda bırakmadan, kullandığınız hizmetlere değer vererek bizlere bir nevi teşekkürlerimizi belirtebilirsiniz diye düşünüyorum. Makalemin sonlarına geldiğim anlarda hepinize saygılarımı sunar, hoş sohbetler dilerim.

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet