Sohbetteyiz Sende Gel Sohbet Burası

Ana Sayfa / Sohbetteyiz Sende Gel Sohbet Burası

Sohbetteyiz Sende Gel Sohbet Burası

     16-12-17     Sohbet     Sohbetteyiz Sende Gel Sohbet Burası     1292 Defa Okundu

Sohbetteyiz Sende Gel Sohbet Burası

Chat Yap Sohbet Yap Sohbetcileriz Sohbetteyiz Sende Gel Sohbet Burası amacımız sohbet olsun kahveyi bahane yaparız kurarız bir sohbet ortamı saatlerce konuşuruz konu,konuyu açar ve konular ardı ardına sıralanır böylelikle zamanın nasıl geçtiğini anlamayız.

Susmayizin ziyaretçileri susmaz kimsede susturamaz bazen sabahlarız bile ortam güzel sohbet koyu insan bırakıp gidemiyor adını sohbet odaları değilde sabahçı kahvesi yaptık çenem, izle ben bilmem aslında fazla konuşmam hep bu Nidanın ve Zipponun ha birde Mert,İlker var birde başımın belası çok bilmiş MrGeneraL ömrümü yedi çenesiyle yok alttan alayım diyorum olmuyor arkadaş adam ölüyü konuşturan cinsinden istersen konuşma,konuşmadığım zamanda aklı sıra akıllık yapıyor iğneleyici sözler yazarak konuşturmaya çalışıyor ben yutmam demeyim anında sohbete dahil oluyorum tabi kılıcımı kuşanıp savunmaya geçerek.

Mert arkadaşımız zaten bir konuşmaya başlasın hece,hece kimse susturamaz yani mert için konu önemli değil yazıyor da yazıyor hece,hece yazmasından dolayı kuracağı cümleleri tek,tek kelime haline getirmekte bize düşüyor olsun az kekeme olsa,da iyi çocuk.

Zippo üfff çok zampara birde çene var susturana aşk olsun tabi kızlara kur yapacağım diye susar,mı garibim adı zamparaya çıkmış ama pek,de becerikli olduğu söylenemez zaten ne varsa dilinde var amaç sohbet gerisi zippo için hiç.

Nida şekercimi baban senin dedirtecek cinsten tatlı kız sohbete başladığı zaman ilk sözü Ahaaa hangi rumuzla olursa olsun Ahaaa kelimesinden herkes tanır ha birde erkek Fatma gibi kız üzerine gidilmediği takdirde pek cici sevimli birde deli damarına basmaya gör deli damarı tuttuğu zaman vay karışsındaki insanın haline kın değil sanki kara bela neyse Nidayı fazla kızdırmayın hışmına uğrarım.

Tabi bu kadar kişi yok sitede sayımız belli değil gün,gün değişir ama Sohbetteyiz Sende Gel Sohbet Burası dedirtecek kadar varız bu saydıklarım sadece site yönetiminden olan baş mudaimler,ben kendimden hiç söz etmeyin kalbiniz dayanamaz sitenin asabi üyelerinin en başında gelen insanım benim gibi asabi insanları susmayiz.net sitelerine beklerim gelin hep beraber stres atalım.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet