Sohbetin Adı Susmayizin Tadı Başka

Ana Sayfa / Sohbetin Adı Susmayizin Tadı Başka

Sohbetin Adı Susmayizin Tadı Başka

admin     13-02-18     Sohbet     Sohbetin Adı Susmayizin Tadı Başka     1590 Defa Okundu

Sohbetin Adı Susmayizin Tadı Başka

Guzel Sohbet Lider Sohbet Elit Sohbet Sohbetin Adı Susmayizin Tadı Başka yapılan sohbetin muhabbetin adı ne olur ise olsun yapıldığı ortam yapan  insanların konuşmalarındaki üslup kalite seviye önemli insanın yaşı cinsi önemli değil önemli olan yapılan muhabbetinin dinlenmesi.

bazı kişilerin dilinden dökülen cümleler insanı büyülerken bazılarının ise konuşmaları insana kaçacak yer aratmakta konuşmak için konuşan insanlardan olamak gerek konuşmak bir sanattır ve bunu sanat haline getirmek için ise kurs görmeye gerek yok kendini yetiştirmek diye bir şey var ama bide şu var.

insanların konuşmalarındaki şivelerini konu etmemeli şive başka bir olay konuşma adabı başkadır neyse sohbet adabını yeterince açıklamış bulunmaktayım esas konumuza dönelim yukarıda ne demiştik sohbet ortamı yapılan yer esas konumuzun ama maddesi Sohbetin Adı Susmayizin Tadı Başka evet dostlar sohbet chat siteleri istemediğimiz kadar bulunmaktadır google sayfalarında ama insan her yerde muhabbet ortamı bulamıyor haz alamıyor.

Kendimizi övmek başkalarını yermek amaçlı demiyoruz gerçekleri konuşmak gerekir ise sitemizdeki yapılan sohbetler kurulan iletişimler seviyeli kaliteli ziyaretçiler site sahibi site yönetimi herkes dost arkadaş sıcak bir aile havası ile hoş zamanlar geçirilmekte.

Bedava hizmetin bulunduğu sitelerimizde sınırız radyo her telden müzik yayını çeşitli yarışmaların yapıldığı oyun odaları tüm bunlara eşlik eden hoş sohbetler şaka şamata geçirilen unutulmaz saatler ile susmayız.net sohbet chat sitelerimizin tadına doyum olmuyor doyumsuz harika sohbet arayanlar sitelerimize bekleriz.

 

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet