Sohbet Sitelerindeki Yaşam

Ana Sayfa / Sohbet Sitelerindeki Yaşam

Sohbet Sitelerindeki Yaşam

     08-12-17     Sohbet     Sohbet Sitelerindeki Yaşam     1847 Defa Okundu

Sohbet Sitelerindeki Yaşam

Sohbet Odaları Chat Odaları Sohbet Siteleri Chat Siteleri Sohbet Sitelerindeki Yaşabugün isyanlar içerisindeyim yani aslında her gün isyanım var insan olarak insanlara ,insanlığa bazen düşünüyorum acaba biz insanlığın neresindeyiz.

Yoruldum haksızlığa uğramaktan,yoruldum oynanan oyunlardan,dönen dolaplardan diyorum sus sana,ne milletin ne yaptığından bir süre susuyor öylesine izliyorum,arkadaş izle izle nereye kadar insanın patlama devresine getirinceye kadar uğraşıyorlar.

İnsan gözü ile gördüğü her şey-ede kayıtsız kalarak bakar kör olamıyor belki bana dokunmayan yılan bin yaşaşın ediyoruzdur bazılarımız işte işin gerçeği o değil ortadaki olayları toplum olarak ele alacak olur isek insanların toplum içerisindeki sergiledikleri davranış bozuklukları hiç bir topluma yakışmayacak şekilde olursa işte buna,da göz yumulmaz.

Konumuz:Sohbet Sitelerindeki Yaşam örnekleri

Evet arkadaşlar ben,siz, sizler her yaştan beyler ,bayanlar evli,bekar o,bu her konumdan insanların her gün katıldığı sanal ortamlar herkes olmasa,da bazı insanların ahlaki değerleri hiçe saydığı normal hayatlarının gerçeklerini unutarak sohbet odalarında başka bir kişiliğe bürünmek.

Ben yazarım kimse üzerine alınmasın yani zaten üzerine alınanda demek ki yapıyor genel olarak konuyu ele alacağım arkadaşlar hepimizde çok şahit oluyoruz chat odalarında yaşanan aşklar,sevgiler olabilir herkesin kendi seçimi ister reelde aşk yaşar ister sanalda.Ama her şeyin bir adabı var.

En nefret ettiğim bayanda olsa erkekte olsa evli misin arkadaş başkası ile aşk yaşamaya hakkın yok geçinemiyor musun,isteklerine karşılık,mı bulamıyorsun gider aslanlar gibi boşanır öyle yaşarsın yok.Olmadık bahanelerin ardına saklanarak millete de kötü örnek olunmasın.

Elinden hiç bir şey gelmiyor ille yapacağım diyorsan da toplu halde insanların sohbet edeceği yerde ahlak dışı davranışlar ile boy gösterisi yapma chat sitelerini kuranlar neden insanlar için özel oda açmışlar ikili görüşmeler için gir ne yapıyorsan ne yaşıyorsan mahremini dört duvar arasında yaşa.İnsanlar bu tür yerlere muhabbet edip sıkıntı dağıtmaya arkadaşları ile zaman geçirmeye geliyorlar milletin sahte sanal aşk tiyatrolarını izlemeye değil.Neyse arkadaşlar lafı fazla uzatmama gerek yok umarım yazılanlar hepimiz için bir şey ifade eder.

 

 

 

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet