Sohbet Günlüğüm

Ana Sayfa / Sohbet Günlüğüm

Sohbet Günlüğüm

     14-12-17     Sohbet     Sohbet Günlüğüm     2290 Defa Okundu

Sohbet Günlüğüm

Sohbet siteleri Chat Siteleri Sohbet Günlüğüm Sohbet Odaları Chat Odaları ve benim bir günlük yaşadıklarım herkes gibi bende öylesine katılıyorum sohbet sitelerinde her hangi bir arayışım yok sadece zaman geçsin amacı ile katılıp arkadaşlarla muhabbet etmek hoş vakitler geçirmek.

Her insanla pek samimi olmam çok arkadaşım yoktur genel odalardaki kurulan iletişimlerden ve konuşmalarından yüzeysel tanıyorum özel sohbetim nadir olur oda bir iki samimi olduğum tanıdığım ile kime ile özel bilgilerimi paylaşmam özel hayatım benimdir bana aittir kısacası chat odalarında soru sormam soru sorulmasını-da sevmem ve özel sorul-arada cevap vermeyerek gizemliliği mi  korurum bu tavırlarıma soru yönelten insanlar biraz sinirlenmiş olsa,da uzun süre tavır takınmazlar.

Fazla uzatmadan sanal paylaşım sitelerde yani şu anki takıldığım yerdeki geçirdiğim bir günümü anlatayım fazla uzun değil 3 ay gibi bir süredir işte normal bir arkadaşlık chat ortamındaki klasik olaylar her ne kadar benim kisi değişik ve tuhaf bir şey olsa,da.

Bir Günlük Sohbet Günlüğüm Chat Günlüğüm

Gündüz pek takılmam sanal ortama gün boyu ev işleri normal hayat telaşı ile geçer akşam hava kararır kış mevsimi başladığından dolayı erken batan güneş ile 6 veya 7 gibi bilgisayarın başına geçerim.

Sakin sakin siteye girer selam veririm hoş geldin,hoş bulduklar-dan sonra çekilirim köşeme nedense hiç geçinemediğim site sahibi ile bir türlü anlaşamıyoruz ortada önemli bir sorunda yok aniden durduk yere başlar atışmamız  halbuki ben sessiz sakin kendi halinde biriyim yani tabiri caiz ise ağzım var dilim yok.

Hep site sahibinin suçu ne yapıyorsa o yapıyor köşemde sakince otururken laf sataşması yapıyor tabi o şakadan takılıyor,sonra aynı şekilde şaka olarak bende yanıt veriyorum tabi biraz damarına basarak bir o bir ben zıt giden kelimelerimiz sonucunda bizim tatlı atışmalarımız aniden savaşa döner.

Birazda benim sivri dilli oluşum laflarımı çekinmeden konuşmamdan olay bu hale gelir ama asla kötü kırıcı sözler olmaz yinede ben altta kalmamak için son sözümü söyler siteyi terk ederim ve ertesi gün damarıma basan bey kibarca beni geri çağırır az naz niyaz eder yine dönerim.

Genel olarak her günüm bu şekilde zıtlaşma ile geçer lakin anlamadığım bir şey ne ben onun gıcık eden laflarından nede o benim sivri sözlerimden vazgeçemiyoruz ben çözemedim bu durumu çözen var ise yorum atsın fikrini söylesin.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet