Sohbet, chat, muhabbet

Ana Sayfa / Sohbet, chat, muhabbet

Sohbet, chat, muhabbet

admin     14-07-19     Sohbet     Sohbet, chat, muhabbet     100 Defa Okundu

Sohbet, chat, muhabbet

Bu güzel pazar gününden herkese merhabalar. Sohbet, chat, muhabbet başlıklı makalem ile sizlerle olacağım. Uzun zamandır sizlere makale yazamamanın vermiş olduğu üzüntü ile bu gün yakaladığım ilk fırsatta sizlerle olmak istedim.

Sohbet iki insanın bir araya gelince kurduğu iletişime ve bu iletişim esnasında konu önemli olmaksızın konuşulan her konuya denilmektedir. Tabi ki burada önemli olan kişinin muhabbetinin hoş olması ve dinlenmesidir. Yoksa karşınızdaki kişiyle asla muhabbet edemez kaçar gidersiniz 🙂

Teknolojinin ilerlemesi ile bir çok sohbet siteleri ya da çeşitli platformlar kuruldu. Bu yüzden insanlar birebir sohbetler harici sanal platformlar ve uygulamalar sayesinde yazılı olarak muhabbet etmeye başladılar. Halk dilinde chat olarak bilinen yazılı sohbetler konuşarak kendini ifade edemeyen ya da çekingen olan bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kişi burada karşısındakini görmediği için yazarak istediğini rahatlıkla ve çekinmeden anlatabiliyor.

Özelikle internet ile tanıştığımız ilk yıllardan bu yana sosyal paylaşım siteleri ile sadece Türkiye’den değil dünyanın her yerinden insanlar ile iletişime geçerek arkadaşlıklar kurabiliyoruz.  Hemde buralarda her gün saatlerce süren sohbetlerimiz olmaktadır. Bunun için artık sadece bilgisayar değil de cep telefonları bile yetiyor. Bir çok sitenin kurduğu mobil sohbet özelliği ile istediğiniz her yerden sohbet odaları içerisinde giriş yapabiliyorsunuz. Hal böyle olunca da neredeyse reel hayatımızı unutturacak şekilde sohbet, chat, muhabbet sitelerinin bağımlısı olmuş bulunuyoruz. Hemde yediden yetmişe günün her saatinde sıkıntılarımızı attığımız kafa dağıtmak için birebir olarak gördüğümüz bu sitelere akın ediyoruz.

Sohbet, chat, muhabbet

Sohbet, chat, muhabbet

Sohbet odaları ile yeni arkadaşlıklar

Yepyeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz sohbet odaları içerisinde gerçekten herhangi bir arayış içinde olmayan, sadece arkadaşlık kurabilmek ve muhabbet edebilmek için orada olan bir çok kişi var. Bu tip kişilerle tanışıp sanal platformlarda kurulan dostlukların bir çoğu reel yaşantıya taşınıp dışarıda da aynı şekilde devam edebiliyor. Bu yüzden bu tip ortamlarda art niyetli kişileri bir bir eleyip doğru kişileri seçmek gerekir. Tabi bu oldukça zor olacaktır. Hele ki yeni başlayan ve bu ortamı bilmeyen kişiler için çok daha zorludur.

Genel olarak sohbet, chat, muhabbet gibi özellikteki sitelerde her yaşa ve her kesime hitap edilen sohbetler edildiği için kısa zamanda alışacak ve sonrasında binlerce kişi gibi sizlerde buranın bağımlısı olacaksınız.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet