Sohbet Chat keyfi

Ana Sayfa / Sohbet Chat keyfi

Sohbet Chat keyfi

admin     30-10-18     Sohbet     Sohbet Chat keyfi     566 Defa Okundu

Sohbet Chat keyfi

Burası Türkiye’nin sohbet chat keyfi ile nabzının attığı en harika platformdur. Bir çok arkadaşımız bilir ki Türkiye’de sohbet denince akla gelen ilk isim Susmayiz.NET’tir. Kısa zamanda bir çok kitlenin ilgisini çekerek google arama motorunda en iyi yerlere geldik. Ve inşallah bundan sonra da bu şekilde sağlam adımlar atarak daha iyi yerlere geleceğiz.

Makaleme devam ederken internet nedir neyin nesidir tam olarak anlatarak devam edeyim. İnternet, Dünya genelindeki bilgisayar ağlarını ve kurumsal bilgisayar sistemlerini birbirine bağlayan elektronik ile çalışan iletişim şeklidir. TDK, İnternet kelimesine karşılık olarak ana ağı önermiştir. İnternet yerine zaman zaman sadece net veya com sözcüğü de kullanılır.

İnternet, çok protokollü bir ana ağ olup birbirine bağlı bilgisayar ağlarının tümü olarak da tanımlanabilir. Binlerce akademik ve ticari ağla devlet sitesi ve serbest sitesi bilgisayar ağının birbirine bağlanmasıyla oluşmuştur. Bilgisayarlar arasında bilgi çeşitli protokollere göre paketler halinde transfer edilir. İnternet üzerinde elektronik posta ve birbirine bağlı sayfalar gibi çok çeşitli bilgiler ve hizmetler vardır. İnternet üzerinden sohbet chat keyfi yapılabilir ve ya oyunlar da oynanabilir.

İnternet bildiğiniz üzere artık dünyada hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Birçok ihtiyacımızı internet üzerinden halledebilmek ile beraber müzikler dinleyebilir sohbet odaları içerisine girip yeni insanlar ile chat yapılabilir. İnternet üzerinden samimi arkadaşlıklar kurarak dilerseniz reel hayatınızda yepyeni dostluklar oluşturabilirsiniz.

Türkiye ve Sohbet 

Sohbet türünün samimi havası ve bu türün okuyucuyla kurduğu sıcak iletişimden dolayı pek çok yazarımız bu yazı türünde örnekler vermiştir. Bu yazarlarımızdan bir kısmı ise bu yazılarını bir kitapta toplayarak yayınlamıştır. Türk edebiyatının önemli gazetecilerinden biri olan Ahmet Rasim bu yazarlarımızdan biridir. Sanatçının “Ramazan Sohbetleri” adlı eseri sohbet türündeki yazılarını topladığı bir eseridir. Bu türe ait eserler diğer düzyazı türleriyle birlikte Cumhuriyet döneminde gelişmiştir. Suut Kemal Yetkin’in “Edebiyat Söyleşileri”, Şevket Rado’nun “Eşref Saati”, Melih Cevdet Anday’ın Dilimiz Üzerine Söyleşiler, Nurullah Ataç’ın “Karalama Defteri” bu türde yazılmış yazıları içeren eserlerdir. Ayrıca Cenap Şahabettin, Refik Halit Karay, Hasan Ali Yücel, Attila İlhan gibi yazarlarımız da bu türde eserler vermişlerdir.

Türkiye’de internet alanında o kadar çok çöp haline gelmiş sohbet siteleri var ki lütfen bilmediğiniz hiç bir siteye itimat etmeyin. Çünkü bu tip sitelerde erkek kullanıcılardan belirli bir takım sebeplerden dolayı ücret, bayan kullanıcılardan ise farklı şekilde bilgiler istenilebilir. O  yüzden adı sanı duyulmamış sitelere girip site yöneticilerine asla itibar etmeyin. Adından söz ettirmiş ve kullanıcılarına en kaliteli sohbet chat yapma tadını yaşattıran sitelerden asla vazgeçmeyin.

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet