Seviyeli Sohbet

Ana Sayfa / Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet

admin     12-11-17     Sohbet     Seviyeli Sohbet     1594 Defa Okundu

Seviyeli Sohbet

Merhaba arkadaşlar. Seviyeli Sohbet  domaini olarak dün gece bu domaini satın almış bulunmaktayız. Artık diğer domainlerimizde olduğu gibi buradanda en güzel ve en seviyeli sohbetleri edebileceksiniz.

Bu domaini almamızdaki en büyük etken ismi oldu. Çünkü tam bir sohbet domaini ve bizim sunucumuzdada buranın adına yakışır cinsten muhabbetler edilir. Ve hiç bir zaman kanal genelindeki arkadaşlar susmaz. Bu yüzden bu isme bizim de kalitemiz eklenince Susmayiz.NET çok kısa zamanda herkes tarafından sevilen kaliteli ve Seviyeli Sohbet platformu olacaktır.

Eski IRC sunucuları

Bizler yıllardır IRCD sunucularının içinde olduğumuzdan çok çok iyi biliriz ki eskiden chat yapmak insanlar internet cafelerde sıra beklerlerdi. Çünkü şimdiki gibi herkesin evinde bilgisayar yoktu ve bu şekilde Seviyeli Sohbet edemezdiniz.

Ama şunu bilmelisiniz ki o zamanlar şimdiki gibi yüzlerde sohbet odaları olmadığı için fazla seçme şansınız yoktu. Bu yüzdende binlere kişi aynı sunucu içerisinde harika bir şekilde muhabbet ederlerdi. Her sunucu içerisinde ufaklı büyüklü bir çok kanal bulunurdu. Bundan 15-16 sene öncesi aklıma geldi de gerçekten çok özledik o günleri.

Şu an o ortamı yaratmak gerçekten çok zor ama yılların bize verdiği tecrübeye dayanarak Seviyeli Sohbet adı altında en güzel işlere imza atacağımızın teminatını şimdiden vermek isteriz. Sohbet dalında daha önce çok güzel yerler açıp, çok iyi yerlere getirdik. Şimdi daha güçlü ve işten daha iyi anlayan bir ekiple neden çok çok daha iyisini yapmayalım ki.?

Sizleri memnun edebilme adına chat sohbet platformlarındaki en iyi sunucu olacağız. Ki zamanla aramıza katılarak, bize destek oldukça sizlerde bunu fark edeceksiniz. Emin olun ki artık en kaliteli platform Susmayiz.NET olacaktır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

    Seviyeli sohbet herkese hayırlı olsun. Bu domaini alarak çok güzel bir iş yapmışsınız. Gücünüze güç kattınız. Tebrik ederim.

    zZorbBela

    seviyeli muhabbetin dostluklarin ek adresi herkese tavsoye ederim sanal alemde teklerden olucak bi sohbet yeri herkesi bekleriz

    Son zamanlarda gordugum en iyi sohbet sitesi. Basarilar dilerim hepinize.

    Ismi gibi susmayan insanlarin var oldugu bir kanal. Basarilar dilerim.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet