Sevgililer Günü Mesajları

Ana Sayfa / Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Mesajları

admin     13-02-18     Genel     Sevgililer Günü Mesajları     2303 Defa Okundu

Sevgililer Günü Mesajları

14 şubat Sevgililer Günü Sevgililer Günü Mesajları ile şimdiden tüm sevgililerin sevgililer günü kutlu olsun Rabbım hiç bir sevgiliyi severken ayrılmak zorunda bırakmasın ve sevgililerin günü sadece 14 şubat olmasın her gün sevenlerin sevgililerin günü olsun illaki karşılıklı hediyeler alınması önemli değil güzel bir söz anlamlı bir mesajda yeterlidir sevgililer gününü kutlamaya 14 Şubat, her sene milyonlarca kişi tarafından kutlanıyor.

Bu önemli güne sayılı saatler kala sevdiklerini mutlu etmek isteyen kişiler çeşitli sürprizler hediyeler alıyor. Bu hediyeleri de kısa ve uzun 14 Şubat 2018 Sevgililer Günü kutlama mesajları ile süslüyor. Eşinin veya sevgilisinin bu anlamlı gününde yanında olamayacak kişiler ise 14 Şubat resimli Sevgililer günü ile ilgili kutlama mesajları ve sözleri ile onları mutlu edebilecekler. Bu özel gün vesilesi ile sevdiklerinize gönderebileceğiniz 14 Şubat Sevgililer günü mesajı ve sözlerini burada Susmayiz.net sohbet chat sitelerimizde bulabilirsiniz.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var… Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın!

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini *Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana. Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Sevgililer Günü Mesajları

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet