Sevgili arayanlara özel odalar

Ana Sayfa / Sevgili arayanlara özel odalar

Sevgili arayanlara özel odalar

admin     03-11-18     Sohbet     Sevgili arayanlara özel odalar     1013 Defa Okundu

Sevgili arayanlara özel odalar

Sohbet sunucuları içerisinde sevgili olmak çok daha farklıdır. Çünkü karşınızdaki bayan ya da erkeği karşılıksız elini tutmadan ona dokunamadan seversiniz. Hiç bir sunucuda olmayan sevgili arayanlara özel odalar sadece bizim farkımız ile sizlerle.. İşte bunu da sonunda ilk ve tek olarak biz yaptık ve yepyeni aşk arayanların işlerini tamamen kolaylaştırdık.

Chatte sevgi denince bir çok kişi yalan dolan uydurmaca aşklar düşünür ama bunu yaşamayan bilmez. Çünkü reeldekinden çok daha farklı, çok daha kaliteli ve çok daha büyük aşklar sohbet odaları içerisinde yaşanmaktadır.

Bu makalemiz sizlere tamamen aşk ve sevgiden bahsedeceğiz. O yüzden sohbet siteleri tanıtımını bir yana bırakarak sevgi üzerine yazmaya devam ediyorum.

Geçmiş çağlardan günümüze kadar insanoğlu; sevgi ye dair bir çok tanımda bulunmuş, bir çok yazılar kaydetmiş, sevgiyi resme döküp, duvarları kazımış, şiirler yazıp, türküler bestelemiş, hikayeler anlatıp, masallar yazmış, sevgiyi gelecek nesillere aktarmak adına çeşitli uğraşlar vermişler, göz yaşlarını akıtmışlar, hatta kanlarını bile sevgi uğruna dökmüşlerdir. Ama ne hikmetse hala sevginin tarifini arar, birbirimize sevgi var mı, yok mu diye sorar, kıymetini bilemeyiz.

Sevgi elle tutulamaz, gözle görülemez, duyulamaz. Fakat hissedersin ruhunun en derin köşelerin de, yaşarsın yaşamak istediğin yaşayabileceğin, ömrün yettiği kadar.

Günümüz de ise; sevgi herkes için farklı bi anlam taşımakta, kimine göre emek, kimine  göre fedakarlık, iyilik, hoşgörü, mutluluk, dostluk, güzellik, sevecenlik, içtenlik, özlem, hasret, beklemek, saflık, tutku bulup kaybettiğimizi sandığımız sevme hissi, bir duygu.

Yüce Rabbimizin bizlere bahşettiği duyguların en hoşu olan sevgiyi, çocukluğumuzda ilk olarak anne, baba, kardeş, oynadığımız oyunlar da oyuncaklar da gördük öğrendik. Zaman geçti bizler büyüdük dolayısıyla içimizde ki sevgiyi de besledik, büyüttük. Nasıl ki yaşamak için yemek yemeye, içtiğimiz suya, soluduğumuz nefese ihtiyacımız varsa maneviyatımızı geliştirmek için de her şey den önce sevgiye sevilip sevilmeye ihtiyacımız var.

Yaşadığımız hayattan zevk almak, bugünümüzün yarınımızın değerini bilmek için herkesi, her şeyi karşılık beklemeden sevmeye davet ediyorum. Mobil Sohbet ailesi olarak son sözü Aşkın Sultanı Mevlana’ya bırakalım yine : “Seviyoruz; işte hayatımızın güzelliği bu yüzden.”

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet