Sanal alem entrikaları

Ana Sayfa / Sanal alem entrikaları

Sanal alem entrikaları

admin     19-11-17     Sohbet     Sanal alem entrikaları     2158 Defa Okundu

Sanal alem entrikaları

 

Bu gün sizlere Sanal alem entrikaları bahsedeceğiz. Çünkü bu alemde inanılmaz şekilde entrikalar yaşanabiliyor. Bir çok konuda herkes farklı amaçlar peşinde ve asıl olarak kimse ne yaptığını tam olarak bilmiyor.

Sohbet odaları içerisinde yüzlerce kullanıcı bulunmakta. Bunların büyük bir kısmını ise evli kesim oluşturmaktadır. Evde eşi ile mutsuz olan kadın ve erkekler yepyeni yüzlerle tanışmak için sohbet platformlarını tercih etmektedir. Peki neden bu ortam diye soracak olursanız, burada kişiler gayet rahat olur. Örneğin evli bir kadın ya da bir erkek kendi reel çevresinden biri ile ilişki yaşarsa bitmesi durumunda sıkıntıya düşebilir. Karşı taraf onu rahatsız edebilir, eşine bir şekilde ulaşıp konuyu antabilir ya da farklı konumda farklı şeyler olabilir.

Ama sanal alemde, atıyorum ben Istanbul’dayım ve karşımdaki bayan iste Ankara’da.. Sanal üzerinden birşeyler yaşarız, olmadı reele taşırız. Ama şu var ki taraflardan birinin bir gün bu işi bitirmek istediğinde diğer taraf asla o kişiye ulaşamaz ve hiç bir şekilde rahatsız edemez. Hal böyle olunca da Sanal alem entrikaları alıp başını gitmekteler.

Kişiler burada kendilerini yalan dolanla süsleyip, farklı şekilde anlatabilirler. Ki genelde de öyle oluyor. Bir çok dost bildiğiniz kişileri burası sayesinde daha iyi tanıyıp ne mal olduklarını da çözebilirsiniz. Yıllardır bir çok kişi, bu şekilde buradaki entrikalarla birbirlerini daha iyi tanımışlardır.

Az öncede dediğim gibi sohbet odaları genelini evli kişiler oluşturmaktadır ki bu da değişik tenler, yeni heyecanlar aramak, evdeki eşlerinden gizli kapaklı yepyeni ilişkiler yürütmek istemelerinden dolayıdır.

Gerçekten chat yapmak, kafa dağıtmak isteyen kişilerde tabiki vardır, ama bunlar istisnadır. Yılların bana verdiği tecrübeye dayanarak bir çok olaya rastladım. Yani sizlere Sanal alem entrikaları anlatmaya başlasam inanın günlerce anlatabilirim. Bizim sunucumuz olan Susmayiz.NET içerisindede bu şekilde bir çok insan mevcut. Belki bu makalenin yazarı olarak bende bunlardan birisiyim.

Aslında evli olan kişiler için pek tasvip etmediğim bir yer olan chat sohbet sunucuları her ne kadar tasvip etmesek de bu tip kullanıcılardan oluşmaktadır. Ama yine de yıllardır bu işin içinde olan birisi olarak asla evli kişilerin buraya adım atmasını istemem. Ve onlara bu tarz sitelerden uzak durmalarını tavsiye ederim.

Bu günkü konumuzun sonlarına geldiğimizde hepinize hayırlı akşamlar diliyor, tüm evli çiftlerimize mutluluklar diliyorum.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet