Neden biz?

Ana Sayfa / Neden biz?

Neden biz?

admin     25-09-18     Sohbet     Neden biz?     885 Defa Okundu

Neden biz?

Bu gün sizlere biraz kendimizden bahsedeceğiz. Yani kendi sunucumuzdan, buradaki ortamdan, içerideki muhabbetten ve neden biz? diye sorduğumuz soruya alınacak cevaptan..

Yıllardır bu alemde olan arkadaşlarımız ile sizleri için harika bir site oluşturduk. Genel amacımız sizlerin en iyi şekilde sohbet chat yapabilmesi oldu ve böyle de devam edecektir. Yıllardır bizimle olan ve aramıza daha dün, yeni gelen arkadaşlarımızda bulunmaktadır. Hepsinin ortak amacı yepyeni arkadaşlıklar kurmak ve yeni dostluklar kazanmak. İsterseniz makale başlığımızı biraz daha geniş bir çerçevede anlatalım.

Neden biz? diye soracak olursak hepiniz bilirsiniz ki IRC Sunucularının vazgeçilmez en büyük ortamı şüphesiz chat siteleridir. Bu platformlar aracılığı ile yapacağınız sohbetler, her zaman sizlere en büyük hazları vererek güzel bir ortam kurmanızı sağlayacaktır. Böylece hem sizleri memnun edecek, hem de var olan muhabbet sayesinde güzel arkadaşlıklar kurabileceksiniz. Sizlere sitemizi tavsiye etmemizin ve neden biz dememizin en büyük özelliği sürekli olarak sohbet’in dönmesi olayıdır.

Sohbet platformu nedir?

Arkadaşlar öncelikle sohbet platformu nedir sorusuna bir cevap vermek istiyorum ve ondan sonra sohbetin kendine has özelliklerini anlatmaya başlayalım.

Bu platform içinde dostça olarak tabir edilen, arkadaşça konuşarak hoş bir vakit geçirebilmek, söyleşi yapmak, yârenlik veya hasbihâl anlamına gelmektedir. Türkçe ’ye Arapçadan geçmiş olan bir terimdir. Bir yazı türü olan sohbet’in, bir yazarın günlük olaylarla ilgili duygu ve düşüncelerini rahat bir şekilde ifade etmek, okuyucusuyla konuşuyormuş gibi anlatmış olduğu yazı türüne chat denilmektedir. Sohbet türünde samimiyetlik, senli benlilik söz konusu olan bir terimdir.

Evet arkadaşlar sohbet platformu kavramını hepimiz öğrendik diyebilirim. Buna göre sohbet odaları, chat, sohbet gibi varsayılan muhabbet ortamların da bizlere eşlik ederek, sizlere, herkese de düşen görev sunucu kuralları içerisinde ki arkadaşlıkları, dostlukları görmek, gereken kurallara uymaktan geçmektedir.

Susmayiz.NET ailesi olarak sizlere sunucumuz üzerinde iyi muhabbeter dileriz. Sizler iyi ki bizlerle varsınız. Sunucumuzun eski olması sizlere daha iyi şartlar altında hizmet vermek adına kurulmuş olan alt yapısıyla tekrar faaliyete geçmiş ve hızlı bir şekilde büyümektedir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet