Mevsim Sohbet

Ana Sayfa / Mevsim Sohbet

Mevsim Sohbet

admin     22-12-18     Sohbet     Mevsim Sohbet     812 Defa Okundu

Mevsim Sohbet

 

IRCD sunucularından bir tanesi olan mevsim sohbet bu sektörde siz değerli kullanıcılarına hitap etmektedir. Eski günlerindeki gibi kalabalık olmasa da bu sunucuda da gayet kaliteli bir şekilde sohbet ederek yepyeni arkadaşlarla tanışma fırsatına sahipsiniz.

 

Eski günlerindeki gibi olmamasından kastım yaklaşık 1 yıl öncesine kadar şimdiye nazaran daha fazla kullanıcısı vardı. Son dönemde tam olarak sunucuda olmadığım için bilmiyorum ama tahminen sunucu içerisindeki sorunlar ve aldığım duyumlara göre oradaki bir adminin başka bir chat platformu oluşturmasından dolayı baya bir kullanıcı dağılmış durumda. Ama her ne olursa olsun eski ve bir çok kişi tarafından bilinen bu sunucu halen kaliteli bir şekilde kullanıcılarının muhabbet edebilmesi için hizmet vermektedir.

 

Bizlerde Susmayiz.NET ailesi olarak bu sektörde olan mevsim sohbet ve diğer tüm sunucuların yanında olarak her zaman başarılı olmaları için yanlarında yer alıyoruz.  Çünkü biz yıllardır sohbet odaları sektöründeyiz ve kendimiz gibi bu iş için emek ve uğraş veren herkesin ne cefalar çektiğini çok iyi biliyoruz. O yüzden bizler birbirimize ne kadar destek olursak, bitti denilen IRCD sunucuları o kadar daha sağlam ayakta durur.

 

Türkiye sohbet platformu olarak bilinen sitemiz genelde yurt dışı girişlerine hakimdir. Çünkü Google arama motorunda Türkiye sohbet kelimesinde ilk 3 içerisinde bulunuyoruz ve o yüzden yurt dışından gelen arkadaşlarımız bu kelime araması ile giriş yaptığı için direkt olarak sitemize giriyor. Bizlerde tıpkı mevsim sohbet ya da diğer sitelerdeki arkadaşlarımız gibi en iyi şekilde kullanıcılarımıza hizmet vermek için uğraş vermekteyiz.

 

Makalemin sonunda bu sektörde olup emek veren herkese, yıllardır tek bir menfaati bile olmadan sadece kullanıcılarının en iyi şekilde sohbet etmesi için uğraşan tüm domain sahibi arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyor ve hepinize hayırlı günler diliyorum.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet