Kızlarla Sohbet Bayanlarla Sohbet

Ana Sayfa / Kızlarla Sohbet Bayanlarla Sohbet

Kızlarla Sohbet Bayanlarla Sohbet

admin     22-03-18     Sohbet     Kızlarla Sohbet Bayanlarla Sohbet     1742 Defa Okundu

Kızlarla Sohbet Bayanlarla Sohbet

Merhaba arkadaşlar Kızlarla Sohbet Bayanlarla Sohbet sitemiz susmayiz.net toplu olarak iletişimlerin kurulduğu seviyeli bir yer olmasından dolayı insanların ilgi odağı haline gelmiştir,çoğu insan için saygı seviyenin önemi bulunmaktadır herkes her ortamda rahat ve huzurlu olamaz tabi bu kişiye ve kişilerin arayışlarına göre değişmektedir.

İnsanlar arasındaki iletişimin ,muhabbetin aslında kızı erkeği olmaz bay veya bayan  her iki cinste bazen hemcinsleri ile muhabbeti sever bazen ise karşı cinsten muhabbeti burada önemli olan karşılıklı anlayış.

Bazı zamanlarda beyler karşılarındaki kızlar ile nasıl konuşulacağını bilmeleri gerek her bayan erkek ile iletişime geçince bunun altında kötü niyet aramamak gerek ve erkeklerin ise kızların ufak bir yaklaşımında hemen bu kız benle konuşuyor bende aklı var gönlü var gibi tavırlar takınarak karşı tarafı kendilerine yaklaşımlarından yanlış anlamamaları gerek.

Genelikle İnternet ortamında katıldığım sohbet sitelerinde bazı erkek arkadaşlarımız o kadar hızlı,ki iki muhabbet ettikleri bayana anında duygusal yaklaşımlar sergileye biliyor,bir söz vardır taş yerinde ağırdır yani biraz ağır başlı olmak birazda sabırlı olarak her şeyi ilk görüşte değilde zamana bırakılması gerekir.

Sohbet Chat sitelerinde de yani sanal ortamlarda önemli husus yani gözlemlediğim bir konu ise bayanlara kurulan gönül ilişkisi dedikleri iletişimleri maalesef,ki bir kişi ile sınırlı kalmıyor enteresan tarafı ise aynı ortamda bir kaç bayanla duygusal ilişki peşinde olanlarda bulunmaktadır böyle bir durumda ne kadar doğru onuda yapanlara sormak gerek.

Kızlarla Kurulan İletişimler

Biraz beyleri ele alalım beyler için öncelikle bir toplum içerisinde konuştuğunuz kişinin cinsi önemli değil her iki farklı cinsten insanlar konuşuyorken saygıyı elden bırakmamanız gerekli,ve kızların yapı olarak narin çabuk alıngan bir yapıya sahip olduklarını da unutmayarak gayet kibar ve nezaketli davranmalısınız.

Emri vaki yapmak hep ben konuşurum benim dediğim olur gibi sözlerinizle karsınızdaki bayanları kendinizden uzaklaştırmayın bu hareketiniz kızlara itici gelerek sizleri yanlış anlamalarında sebep olacaktır.

Önemli bir husus ise sizinle iletişime geçen muhabbet eden,güler yüz gösteren kişilerinde bu davranışları altında her hangi özel yakınlık hissine kapılmayın ve hayatınızda duygusal olarak bir bayana gönül vermiş iseniz asla karşınızdaki kişiyi aldatmayın ihanet etmeyin ki sevginiz ebedi olsun.Kızlarla Sohbet Bayanlarla Sohbet sitelerimiz hoş sohbetler diler.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet