Javasız sohbet odaları

Ana Sayfa / Javasız sohbet odaları

Javasız sohbet odaları

admin     12-01-19     Sohbet     Javasız sohbet odaları     738 Defa Okundu

Javasız sohbet odaları

 

Eskiden IRCD platformlarında java programı yüklemeden web sitelerden giriş yapılmazdı. İllaki bu programı indirecek ondan sonra sohbet edebilecektiniz. Bu yüzden iş yerlerinden aramıza katılan arkadaşlar için baya bir sıkıntı oluyordu. Yani çoğu patronun vereceği tepkiden dolayı giremiyordu. Ama artık javasız sohbet odaları sayesinde herkes istediği pc’den web sitelerimiz sayesinde rahatlıkla aramızda bulunabilmekteler.

 

Javasız sohbet sistemine geçiş ile yıllardır çektiğimiz zorunlu java kullanımına son verilerek hayatımıza inanılmaz kolaylıklar getirildi ve rahat bir nefes alarak zorluk çekmeden istediğimiz her yere girebiliyoruz. Sadece javamı kalktı ? Tabi ki değil şifre, ücret, üyelik gibi çok programların mecburi olarak kullanımda kalkarak tarih oldu. E bir de bunun yanı sıra android işlemcili cep telefonları ile istediğiniz yerden aramıza katılabileceğiniz mobil sohbet özelliği de gelerek harika bir şey gerçekleşmiş oldu. Bence çok ta güzel oldu çünkü şahsen ben artık sıkılmıştım devamlı bir şeyleri güncellemekten şimdi o kadar rahatım ki sormayın.

 

Aslında konu başlığım belli arkadaşlar laf aramızda bir türlü konuya adapte olamıyorum bu günlerde.. Hani derler, ya kafam bir milyon.. İşte tam benim için denmiş bir söz bu günlerde acayip bir tuhafım kafada bir  milyon. Bu arada arkadaşlar şu an her zamanki gibi Susmayiz.NET sohbet chat odalarında bulunuyorum. Radyodaki dj arkadaşta inanılmaz süper bir ses ve kendi yorumu ile söylediği şarkıları hayranlıkla dinliyorum.. Harbi ALLAH neler yaratmış. Maşallah resmen mest oldum, içmeden sarhoş oldum derler, ya işte öyle bir şey.. Bence bu sesi herkes dinlemeli ve sesin sahibini tanımanız gerekli, yaradan yaratmış helal olsun.

 

Neyse ki konun daha fazla dışına çıkmadan javasız chat ve sohbet platformları ile hayatımıza gelen kolaylıkları anlatmak istediğim bu makaleye devam edeyim. Teknoloji ilerledikçe yazılı sohbet siteleri olarak bizim sistem içindeki kodlamacı arkadaşlarda kendilerini gün geçtikçe geliştiriyor. Bu düzene ayak uydurarak siz değerli sohbet chat platformları kullanıcıları için en iyi ve en güzeli ile rahatça ve kolaylıkla aramızda olmanız için ellerinden geleni yapmaktalar. Bizlerde bu makalede bu işin içinde olan, emek veren ve bizlerin rahatı için mücadele eden tüm arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyor, hepinize hoş sohbetler diliyoruz.

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet