IRC Forumları

Ana Sayfa / IRC Forumları

IRC Forumları

admin     24-02-19     Sohbet     IRC Forumları     587 Defa Okundu

IRC Forumları

 

Merhaba arkadaşlar.. Bu günkü makalemde sizlere IRC forumları hakkında bilgi vereceğim. IRC forumları bir çok site sahibinin giriş yaptığı ve sitesini tanıttığı, sitesine kullanıcı ya da yetkili aradığı bir platformdur. 2000’li yılların başında kurulan bu platformların en etkin ve en çok üyeye sahip olanı IRCforumları.NET’tir.

 

IRC forumları 

IRC forumları

 

Buranın popüleritesini arttırması ve çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olması sonrası IRCdforum, Chatforumlari gibi farklı farklı sitelerde açılmıştır. Tabi ki bu platformda sadece sohbet sitesi tanıtımı ya da kullanıcı arayışı yapılmamakta. Farklı şekilde bir çok bilgiler bu platformda paylaşılarak kullanıcılara bilgi verilmektedir. Her dalda herkese yardımcı olan bu sitelerin hem kullanıcı hem de site sahiplerine ya da IRC bilgilerini arttırmak isteyen herkese büyük şekilde faydası olmaktadır.

 

Mesela web sitesiyle ilgili herhangi bir şeyi yapamayan birisi sorununu konu açarak paylaştığında onlarca kişiden yardım alabilir. Ya da sitesi satmak isteyen bir kişi domain satış kısmına bunun için konu açtığında sitesine onlarca kişi talip olabiliyor. Bu ve bunun gibi bir çok dalda yardım bulabileceğiniz, bilgilerinizi paylaşabileceğiniz bu forum siteleri üyelerinin eğlenebilmesi adına çeşitli dalda oyunlarda sizlere sunmaktadır.Forum oyunları sizlere keyifli dakikalar ile birlite arkadaş çevrenizin de gelişmesinde çok önemli faktör olarak görülmektedir.İnsanlar orada kendi ruh ve beden olması ile beraber düşünce yapılarını aktarabilmesi için güzel bir ortam sunmaktadır.

 

Bir çok site sahibinin ya da mirc coderin birbiriyle daha iyi tanışıp kaynaşması adına da faydası olan IRC forumları hemen her yaşa ve her kesime hitap edebilmektedir. Eğer bu iş ile ilgileniyorsanız ya da bu dalda kendinizi geliştirerek sitenizi daha iyi yerlere getirmek istiyorsanız mutlaka bu forum sitelerine üye olup incelemenizi tavsiye ederiz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet