Hadise Büyüklerimize sesleniyorum

Ana Sayfa / Hadise Büyüklerimize sesleniyorum

Hadise Büyüklerimize sesleniyorum

admin     18-02-18     Genel     Hadise Büyüklerimize sesleniyorum     2569 Defa Okundu

Hadise Büyüklerimize sesleniyorum

Hadise Büyüklerimize sesleniyorum idam gelsin
Sevgililer Günü kapsamında Cumartesi akşamı Kıbrıs Nuh’un Gemisi Otel,de konser veren Hadise, çocuklara uygulanan taciz ve tecavüz olaylarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Sahne öncesi basının karşısına çıkan Hadise, ilk defa soru almadan konuya kendisi girdi. Hadise Son bir kaç gündür okuduğumuz tecavüz olaylarından dolayı moralim çok bozuk. O yüzden bu akşam röportaj yapmak istemiyorum. Bu konu hakkında büyüklerimize, sayın Cumhurbaşkanımıza, Adalet Bakanımıza seslenmek istiyorum” dedi.

İdamın geri gelmesini istediğini söyleyen Hadise: “3.5 yaşında bir bebeğe tecavüz edenler yaşamasın! İdam geri dönsün istiyorum ve bunu çok içten söylüyorum!” dedi. Gözyaşlarına hakim olamayan Hadise sözlerine: “Sahneye çıkmadan önce duygusallaşma hoşuma gitmiyor ama içim parçalanıyor. Buradan herkese sesleniyorum. Bu sosyal medya mesajları ile sınırlı kalmamalı. Hep derler babalar çocuklarına sahip çıkar. Erkekler kadınlarına sahip çıkar. Eğer çıkamıyorlarsa bizlere büyüklerimiz sahip çıksın!” sözleriyle devam etti.

HABERİN DETAYLARI AKLIMA GELDİKÇE ÇILDIRIYORUM

Bu konu üzerine röportaja devam etmek istemeyen Hadise: “Bugün başka sorular sormanızı istemiyorum. Bundan başka konu konuşmak istemiyorum. Gerekirse tüm sanatçı dostlarımızla Sayın Cumhurbaşkanımızın, Adalet Bakanımızın yanına gidelim. Eminim ki bir şeyler değişecek. Ben bu haberler ile ülkemin yurt dışında haber olmasını istemiyorum. Haberin detayları aklıma geldikçe çıldırıyorum dedi. Şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyen Hadise

Biz çok üzgünüz, biliyorum konser yapmamıza laf söyleyenler var ama bizim de evine ekmek parası götüren ekibimiz var. Çalışmak zorundayız. Bu acılarımızı unuttuğumuz anlamına gelmiyor. Allah korusun şuan kötü bir haber alsak asla sahneye çıkmam. Şarkı söylüyor olmamız saygısız olduğumuz anlamına gelmiyor” dedi.

EN BÜYÜK SEVGİLİM ANNEM

Büyük alkışla Kıbrıs Nuh’un Gemisinde sahneye çıkan Hadise: ” Üç yıl önce Mersin’de tecavüze uğradıktan sonra öldürülen üniversite öğrencisi Özge can Aslanı unutmayarak, Ben o dönemde de, Böyle insanlar yaşamamalı, ölmeli’ demiştim. Şimdi de aynı düşüncedeyim demesi üzerine yaklaşık iki bin kişi ayağa kalkarak Hadiseyi alkışladı. Hayatını kaybeden bütün kadınlar ve çocuklar için, ‘Şampiyon’ şarkısını söyleyen Hadise, gecenin sonunda sevgilisi olmadığını belirterek Sevgililer Gününde annemi aradım. En büyük sevgilim annem dedi.

Hadise Büyüklerimize sesleniyorum

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet