Güzel Sözler

Ana Sayfa / Güzel Sözler

Güzel Sözler

     15-12-17     Genel     Güzel Sözler     1495 Defa Okundu

Güzel Sözler

Hayatta en güzel şey insanların arasındaki konuşma Güzel Sözler Anlamlı Sözler sarf etmek karşılarındaki kişilerin gönlünü almak güzel  olan her kelime veya yapılan iş kişilerin kendi menfaatlerinedir.

Dil yarası insanın kalbini kırmak çok kolay ama kazanmak çok zor kırılan bir kalpten ve o kalbin sahibin dende fazla bir anlayış beklenemez zaman gerek ve bu zaman süresince yaklaşımlarda önemli tabi.

İnsan olarak ilk önce kendinize saygınız olacak sonra karşınızdaki büyük,küçük genç,yaşlı veya akran olmanız fark etmiyor önce saygı sonra sevgi gerek gerisi kendiliğinden gelir ve karşınızdaki insanlardan,da aynı karşılığı belki daha fazlasını göre bilirsiniz.

İnsan oğlu bu hayatta ne ekerse onu biçermiş siz güzellik iyilik ekin,ki ömrünüz boyunca iyilikler ile karşılaşın hayat kısa daima en güzel şekilde yaşamak gerek bu gün yaşıyorsak yarın kimin ne olacağı belli değil geride  pişman olunacak hiç bir kırgınlık yaşamadan,yaşatmadan mutlu olmaya bakın.

Güzel Sözler Söylemek

İnternet ortamında sayfalar dolusu güzel sözlere dair yazılar bulunmaktadır içerikleri ayrı olsa,da adı anlamı aynı sevgiliye sözler aşk sözler,cuma mesajları,bayram mesajları,doğum günü,tebrik,yeni yıl mesajları gibi hemen,hemen hepimizde İnternet,teki bu mesajlardan faydalanıyoruz özel günlerde sevdiklerimize yolluyoruz.

Ben pek kullan masamda çevremde çok kullananlar var bu hazır sözleri yani insan aman ben güzel söz söylemesini bilmem o kabiliyet bende yok diyemez artık teknoloji ile her şeye çare var imkansız diye bir olay yok.

Aç bir sayfa istediğin anlamlı hoşuna giden sözü resimli veya resimsiz kopyala yolla karşındakini mutlu etmek gönlünü almak bu kadar kolay,yok ben İnternet,ten kullanmam diyenlere,de bir fikir sunalım benim yaptığım uygulama.

Güzel olan her şeyi insan kendi yaratır kendi elindedir bir yemek yaparsın özen, irseniz gereken baharatı kıvamında verirsen lezzetli olur güzel sözler sarf etmekte insanın elinde kalbinizden geçenleri mantık yürüterek ve tatlı hitaplarla söylerseniz ve sözlerinizi biraz süslü kelimeler ile genişletirseniz daha hoş olacağına emin olun her işin temiz kalple olması gerek en güzeli insanın kalbinden geçen samimi sözleri konuşması.

Güzel konuşmak zulümsüz sözleri sarf etmemektir her şeyin en güzeli sizlerin olması dileklerimle saygılar.

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet