Evli bayanlarla sohbet

Ana Sayfa / Evli bayanlarla sohbet

Evli bayanlarla sohbet

admin     29-10-18     Sohbet     Evli bayanlarla sohbet     752 Defa Okundu

Evli bayanlarla sohbet

Evli bayanlarla sohbet etmek isteyen kişiler genelde evli erkekler olur. Çünkü kendiside evli olduğu için karşı taraftaki bayan hiç bir sorun çıkarıp stres yaşatmadan sohbet eder. Evli bayanların bu tip sitelere katılmaları ve bu ortamlarda bulunma nedenleri nelerdir diye soracak olursak genelde evlerinde mutsuzluk, eşlerin ilgisizliği, aile içi şiddet ya da yasak aşk aramaları gibi seçenekleri öne sürebiliriz.

Birde toplum olarak herkesin özelikle bu ortamlara katılan insanların birliktelik yaşadıkları eşlerinden birinin sanal ortamlarda bulunmalarına karşı tarafın düşünceside önemli. Tabi ki bazı eşler vardır hanımlarının ya da beylerinin skype, face ya da diğer sosyal paylaşım ortamlarında bulunmalarını istemezler. Lakin öyle veya böyle amaç ne ise toplum olarak hepimiz evlisi bekarı, yaşlısı genci ile yoğun olarak sosyal ağların kullanıcılarıyız.

Hepimizde az çok biliyoruz bu ortamlardaki kullanımlarımız bilinçli yapılmadığı takdirde başımız bir çok sorun açılabilir. Özelikle bayan arkadaşların katıldıkları ya da kullandıkları bu ortamlarda dahada dikkatli olmaları gerekmektedir. Makale konusunu tamamen aşmadan bizler evli bayanlarla sohbet isimli konumuza geri dönelim.

Evli birisi chat yaparken bu tür sitelere katılımlarında toplum olarak ne derece onay bulur bilemem. Lakin çok sayıda evli insanların bu tür ortamlara katıldıklarını biliyorum. Bunuda zaten kendileri dile getirmekteler. Yani chat siteleri içerisinde bulunan bay ve bayanlar eğer evli iseler ben evliyim arkadaşım, benimle muhabbet edeceksen bu şartlar altında et diyorlar. Ama buradaki amaçları nedir bilinmez. Bazı arkadaşlar vardır yine sohbetlerini yapar çıkar, bazılarımız ise eşlerindeki bulamadıkları özelikleri, sıcaklığı, sevgiyi ve ilgiyi sanal ortamlarda ararlar..

Sohbet siteleri içerisindeki bu olaylar, yaşanan ilişkiler her ne kadar doğru olmasa da herkes kendi kararını vermektedir. Lakin bay veya bayanların kendilerine yapılmasını istemedikleri hareketleri eşlerine yapmamaları gerek. Kendi fikrimi söylemem gerekir ise bu bir nevi ihanettir ve bir gün gelir bu olaydan eşlerden birinin haberi olur ise ne gibi sorunlar yaşanır orası da muallak.

Evli bayanlarla sohbet etmek için aslında reel veya sanal fark etmiyor. Evli insanların yabancı birileriyle bu gibi olayları yaşamaları normal görülmeyecek bir şey olduğundan dolayı buna mazeret  olarak hiç bir söz söylenmez. Eğer gerçekten mutsuzsan, evlilik hayatın çekilmez bir hal almış ise ihanete gerek yok bitirirsin evliliği ondan sonra arayış içerisine girersin. Gerek yok yani ne kendini tehlikeye at nede karşındaki insanı mağdur et.

Tabi ki kimse yanlış anlamasın bizler burada sohbet platformları içerisine giren evli bayan ya da evli erkeklerin bu tip ortamlarda bulunmamasını ya da bulunanların kötü şeyler yaptığını asla beyan etmiyoruz ama genel olarak irc ortamları istisnalar haricinde bir aşk yuvası olarak bilinmektedir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet