Dini sohbet

Ana Sayfa / Dini sohbet

Dini sohbet

admin     02-02-19     Sohbet     Dini sohbet     630 Defa Okundu

Dini sohbet

 

Biz Müslümanlar olarak hepimizde dinimizin gereğini yerin getirmekteyiz. Her ortamda islamı yaşatır ve yaşatırız. Dini sohbet platformu olarak bugün sizlere bu konu başlığımız ile seslenmek istedim. Şunuda belirtmek isterim ki sitemiz normal arkadaşlık hizmetleri veren sitelerden bir tanesidir ve farklı bir amacı asla yoktur. Tamamen yeni arkadaşlıklar edinerek yeni dostluklar kurmanızı sağlayacak bir platformdur.

 

Lakin her ne kadar arkadaşlık iletişimleri kurulsa da hepimiz Müslüman toplumdan gelmemizden dolayı her yerde kalbimizden geçenleri zikrederiz. Her konunun konuşulmasına açık olan chat odalarımızda islami konuları da rahat rahat konuşarak dini sohbet edebilirsiniz.  Seviyeli bir ortama sahip olan sitemizde seviyeli sohbetlerin yapılmasına özen göstermekteyiz. Özelikle aramızda bayanlarında bulunmasını göz önünde bulunduracak olur isek kimsenin seviyesini aşmasına izin vermeyiz. İnternet ortamında bir çok sosyal paylaşım sitelerinin hemen hemen hepsi bizlerle aynı hizmetleri sunmaktalar. Kim nasıl hizmet veriyor zaten site girişlerinde belirtmişlerdir ve ziyaretçilerimiz de bunları göz önünde bulundurarak bu ortamları tercih ederek katılmaktadırlar.

 

Biz sohbet odaları olarak ciddi bel altı konuşmaların içermediği seviyeli sohbetleri tercih edenler arasında bulunmaktayız. Aksi olduğu takdirde ise yönetimimiz asla bu konulara izin vermeyerek konuşmaları yapanları anında uzaklaştırmaktadır. Ahlaki değerlere örf ve ananelerimize ters düşen kişilerde bizlerle olması mümkün değildir. Sohbet platformumuzda beyler yada bayanlar her kim olur ise olsun kimse asla toplum içerisinde olduğunu unutmayarak ahlaki davranışların dışına çıkmalıdır. Kişileri rencide edici sözlerden sakınmalı ve görüş ayrılığı bölücü konuşmalar yapılmamalıdır kişilerin  görüşlerine saygı duyulmalı, dini sohbetler yapıldığı takdirde saygı duyarak itiraz etmemelidirler. Müslüman bir ülkenin fertleri olarak herkes özgür düşüncesini ifade etmekte özgürdür kimse kısıtlayamaz.

 

Sitemizde canlı yayınları bulunan radyomuz ise her türden müziklere yer verdiği gibi ziyaretçilerimizin özel taleplerininde karşılamasından dolayı ilahi,dua gibi isteklere de yer verilmektedir. Mobil sohbet olarak da bilinen sitemizin tamamında yani tüm domain girişlerimizde mobil uygulamalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Web ve mirc sohbetlerin yer aldığı sitemizde mobil sohbet içinde girişlerimiz aktif olduğu gibi yine hiç bir üyelik kaydı yapmadan aramıza girebileceksiniz.  Dünyanın neresinden ziyaretimize gelmek isterseniz isteyin internetin bulunduğu tüm cihazlarınız ile aramıza katılma şansına sahipsiniz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet