Cinsel Sohbet Odaları

Ana Sayfa / Cinsel Sohbet Odaları

Cinsel Sohbet Odaları

     19-12-17     Sohbet     Cinsel Sohbet Odaları     2327 Defa Okundu

Cinsel Sohbet Odaları

Cinsel Chat Odaları, Cinsel Sohbet Odaları, cinsellik konuları İnternet  ortamında çok sayıda karşılaştığımız bu tür hizmetler her site bu konu ile karşılaşmaktayız ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemeyiz yani gerçekten asıl hizmet nedir sitelerin asıl amacı nedir.

Asıl olanı cinsel sohbet odası bulunmayan normal arkadaşlıkların ve seviyeli iletişimlerin yapıldığı yerlerde bu şekildeki yazılara rastlamamız bizler gibi çok insanda İnternet,te görmekte ve seviyeli bir ortam arayanlar girmemekte ama birde amacı başka olan insanlarında bunları görerek gerçekten iletişimlerin içeriğinin bu doğrultuda olduğunu sanarak çirkin rumuzlar ile bu tür seviyeli ortamlara katılmaları saklanılmaktadır.

Ve Cinsel Chat Odaları Cinsel Sohbet Odaları olmayışından cinsellik konularının içermediğinden dolayı insanlar uyarı almakta ve bu uyarıları kulak ardı edenler ise atılarak siteden uzaklaştırılmakta yada yönetimdekilerin dalgınlığına gelerek hiç fark edilmeyerek cinsel içerikli çirkin yazılar yazılarak insanların huzursuz olmalarına sebep olunmakta.

Tüm bunlara sebep olunmaması ve normal seviyeli iletişimlerin yapıldığı ortamlardaki kişileri rahatsız etmemek için yapılması gereken şey arkadaşlık ve saygın yerlerde bu gibi konulara yer verilmeyerek insanları yanlış yönlendirilme,yerek içeride kilerinde mağdur edilmesini engellemek gerek.

Şahsen ben bir bayan olarak bu durumlarda haddinden fazla rahatsızlık duymaktayım taş yerinde ağırdır ve hizmet ne ise o yolda ilerlemek gerektiğini düşünüyorum tabi sadece bu şekilde düşünen ben değilim çok saydı,da bayanlarında düşüncelerinin aynı olduğuna eminim.

Huzurlu seviyeli bir sohbetler yapmanız dileği ile hoşça kalın.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet