Bilecik Sohbet Odaları

Ana Sayfa / Bilecik Sohbet Odaları

Bilecik Sohbet Odaları

admin     25-04-19     Sohbet     Bilecik Sohbet Odaları     156 Defa Okundu

Bilecik Sohbet Odaları

 

Uzun zamandır Bilecik sohbet odaları‘nı açmayı hedefliyorduk. Çünkü sunucu içerisinde öyle çok Bilecik’li arkadaşımız var ki; kendi hemşerileriyle bir arada olmak, görüşmelerini sadece sanalda değil reallerinde de devam ettirmek için bu odayı bizden istiyorlardı. Biz de ha bu gün açalım, ha yarın açalım derken gerekli alt yapıyı sağladıktan sonra Bilecik sohbet odaları ismiyle odamızı açmış bulunmaktayız.

Bu aksam itibariyle acilan oda genelinde bu ilimizdeki arkadaşlarla beraber sizlerde yani dileyen ve arzu eden herkes bulanabilecek. Çünkü Bilecik Sohbet Odaları adı altında açılan bu odamız tüm kullanıcılarımızın hizmetindedir ve herkese yöneliktir. Oda içerisinde tıpkı diğer odalarımızda olduğu gibi seviyeli bir şekilde her yaşa ve her kesime hitap eden sohbetler edebilir, Bilecik ilimizdeki arkadaşlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sohbet etmenin en kaliteli halini bulacağınız sitemiz tamamen siz değerli kullanıcılarımıza karşılıksız  hizmet edebilmek için kurulmuştur.

Bilecik ilimizi tam olarak bilmeyen kişiler için önce bu ilimizi sizlere tanıtalım dedim.. Bilecik ili, Marmara Bölgesi’nin güney doğusunda; Marmara, Karadeniz, İç Anadolu ve Ege Bölgelerinin kesim noktaları üzerinde yer alır. İlin bilinen en eski isimleri arasında Agrilion ve Belekoma vardır. Bilecik, Osmanlı İmparatorluğu’nun doğduğu topraklardadır. Her yıl Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Söğüt şenlikleri, Bilecik iline bağlı Söğüt’te yapılmaktadır. Bölgede zengin mermer ocakları mevcuttur. Sakarya ırmağının etrafında kurulan ve göletleri ve derelerinin zenginliği ile tanınan yöre antik çağlardan günümüze tarihin izlerini taşır. Şehirdeki Şeyh Edebali Türbesi, tüm Türkiye’den ziyaretçi almaktadır. Bilecik ilindeki Kurtuluş Savaşı zamanındaki izler, Bilecik ilinin ilk yerleşim yeri olan Şeyh Edebali Türbesinin çevresinde halen görülebilir. Bunlara örnek olarak bir kısmı savaş sırasında yıkılmış olan minare gösterilebilir. Yüzölçümü: 4.307 km², Nüfus: 250.000 (2009),
İl Trafik Numarası: 11’dir.

 

Bilecik sohbet odaları

Bilecik sohbet odaları

Sizlere bu bilgileri de tam olarak ilettikten sonra makalemize devam ediyorum. En kaliteli sohbet odaları kurmayı amaç edinen ekibimiz bu yolda yapmış olduğu başarılı işlerle kısa zamanda keyifli saatler geçirebilmeniz için güzide sohbet siteleri oluşturmuştur. Ayrıca sunucumuz içerisinde her kesime hitap eden sohbetler edebileceğiniz gibi dilerseniz genel kültürünüzü arttıracak ödüllü yarışmalara katılabilirsiniz. Yarışma kanallarında botlarımızın sorduğu soruları doğru cevaplayarak hem kendinizi sınayabilir hemde sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Tüm bunlar için tek yapmanız gereken sohbete bağlan butonunu tıklamak ve kendinize bir rumuz belirlemek. Sonrasında sizlerde bizimle birlikte harikulade saatler geçirerek keyfinize keyif katabilir, Susmayiz.NET farkı ile sizlerde kaliteli bir şekilde chat yapabilirsiniz..

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet