Balona Röveşata

Ana Sayfa / Balona Röveşata

Balona Röveşata

admin     16-11-17     Genel     Balona Röveşata     2130 Defa Okundu

Balona Röveşata

 

Geçtiğimiz günlerde bir kuyumcu dükkanının güvenlik kamerası tarafından, Balona Röveşata atan bir adam kaydı çekilmiş. Ve bir anda bu adam Türkiye gündemine oturmuştu.

Ankara’da caddede yürürken yerde gördüğü balonu bir kaç kez sektirdikten sonra röveşata deneyen kişinin, yaklaşık 3 aydır ailesi tarafından arandığı ortaya çıktı. Ismi Gülbey Türkücü olan genç, bu vesile ile ailesinede kavuşmuş oldu. Ve şu an psikolojik sorunları olduğu gerekçesiyle Ankara’da bulunan Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde tedavi altına alındı.

Gülbey Türkücü isimli gencin Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde yaşayan ailesi, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bile genci aramak için çıkmıştı.

Bir çok sohbet, haber, magazin ve İnternet sitesinde günlerdir bu gençten bahsediyor. Hatta dün akşam ulusal bir kanalda haberlerdeki spikerin sokaktaki insanlardan Gülbey Türkücü gibi Balona Röveşata attırmak istediğini gördüm. Tabiki bir çok kişi cesaret edip bunu yapamadı. Aslında gerçekten sokak ortasında sert ve beton zeminde bunu yapmak gayet zor. Şahsen bende izlediğim diğer vatandaşlar gibi bunu yapamam.

Son bir kaç gündür Susmayiz.NET içerisindeki sohbet odaları konusunda buydu. Tüm kanal genelinde bu adam ve atmaya çalıştığı röveşatanın muhabbeti edildi. Gözlemlediğim kadarı ile inci sözlük, ekşi sözlük ve Uludağ sözlükteki gündemde hep bu arkadaş oluşturmuş.Aslında bir gerçeğinde unutmamak gerekir çok güzel bir tesadüf ile ailesi tarafından aranan kayıp evlatları,da bulunarak ailesine kavuşmuş oldu.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet