Avrupa Chat Avrupa Sohbet 

Ana Sayfa / Avrupa Chat Avrupa Sohbet 

Avrupa Chat Avrupa Sohbet 

admin     15-03-18     Sohbet     Avrupa Chat Avrupa Sohbet      2317 Defa Okundu

Avrupa Chat Avrupa Sohbet 

Merhaba değerli gurbetçi kardeşlerim Avrupa Chat Avrupa Sohbet Siteleri adı altında dünyadaki bütün Avrupa ülkelerine bu ülkelerin şehirlerine hizmetler vermekteyiz.

Yıllar önce Türklerin Avrupa,ya ilk göçleri başladı yani ilk gurbetçi kervanının gittiği o yıllarda sadece evin babaları düştü gurbet yollarına hepside giderken bir ev parası veya ufak bir iş yeri açacak kadar para biriktirip dönme hayali ile gitmişlerdi.

İlk gurbetçi kervanının arasında babamda vardı aynı düşüncelerle ardında gözü yaşlı eş ve evlatlarını bırakarak gitmişti her iki yılda bir aylığına gelir yine dönerdi  yani gidiş o gidiş ne babam ev parası yada iş yeri kurmak için para biriktirip döndü nede ötekiler zamanla herkes aile bileşimi yasası ile eşlerini ailelerini,de götürdüler yıllar var,ki gurbeti mesken edenler birinci nesil derken dördüncü nesile ulaştı gurbetteki göçleri.

Vatan,millet,Bayrak hasreti sıla hasreti sevdiklerinin özlemi vurdu yürekleri kavurdu acı ile hayat ekmek parası geçim dünyası dönerim deyip,te dönüşü olmayan yolların yolcuları biz Türkiye,de yaşayan insanlar olarak siz değerli gurbetçi kardeşlerimizi unutmadık aslada unutmayacağız.

Avrupa Chat Avrupa Sohbet  olarak Türk vatandaşlarımıza sunmuş olduğumuz her hizmetimizi Avrupa,yada sunarak unutmadığımızı bilmenizi istedik ve siz değerli Avrupa,da yaşayan arkadaşlarımızı Türkiye,deki yaşayan arkadaşlarımız ile aynı çatı altında toplayarak bir nebzede olsa Türk insanına hasretlerin, izi gidermenize yardımcı oluyoruz.

Sizler Türkiye,deki yaşayanlar ile arkadaşlıklar kuruyor vatanınızdan bahsederek özlemlerinizi dindiriyor bizler ise sizler ile arkadaş olarak bilmediğimiz tanımadığımız diyarlardan öğrenmek istediklerimizi soruyor oradaki yaşam tarzlarınızı Avrupa ülkelerinin kültürlerini öğreniyoruz.Ne kadar uzakta olursanız olun Türküz ayrı canda bir beden,iz bizler ayrılmaz bir bütünüz ve her ortamda beraberliğimizi bütünlüğümüzü sürdüreceğiz.

Avrupa Chat Siteleri Avrupa Sohbet Siteleri

Avrupa Chat Siteleri, Avrupa Sohbet Siteleri her imkanlarınız bulunmaktadır.Arkadaşlık ve muhabbet haricinde sitemizin sizlere vermiş olduğu hizmetlerimiz arasında Türkçe yayınları ile sınırsız müzik ziyafeti veren radyomuz canlı yayın yapmaktadır,Siz gurbette yaşayan insanlar olarak belkide Türkiye,de yeni çıkan albümleri anında dinleme olanağına sahip değilsiniz sitemiz üzerinde tüm sanatçıların yeni eski şarkılarını dinleye bilir özel isteklerde buluna bilirsiniz.

Ve oyun  odalarımız sizler için Türkçe olarak hazırlanmış sorular ve yanıtları ile çeşitli oyun yarışma odalarımızda da arkadaşlarınız ile hem sohbetler edip hemde yarışarak hoş vakitler geçirebilirsiniz. Uzun yıllar Türkiye,den uzakta olmanın ve yabancı dil konuşulan bir ülkede yaşamanın sonucunda belki Türkçe dilinizin iyi olmadığını ve oyun odalarımızda aktif olarak sorulara cevap veremeyeceğinizi düşünenleriniz olabilir,bu konu-yada açıklık getirelim yarışma odalarımızda sizlere yöneltilen soruların yanıtları,da bulunmaktadır dikkatli takip ettiğiniz zaman çokta zor olmadığını anlayacaksınızdır. Susmayiz.net Avrupa Chat Avrupa Sohbet hoş sohbetler diler

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet