Almanya sohbet

Ana Sayfa / Almanya sohbet

Almanya sohbet

admin     22-04-19     Sohbet     Almanya sohbet     184 Defa Okundu

Almanya sohbet

Almanya sohbet ailesi olarak tüm Türkiye geneline ve Almanya’da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımıza bedava muhabbet imkanları sunarak her iki devlette yaşayan Türk insanlarını buluşturmak, arkadaş dost olmalarına aracı olmaktayız. Yurt dışındaki gurbetçi kardeşlerimiz vatan özlemlerini bir nebze de olsa bu tip platformlarda gidermekteler. O yüzden elimizden geldiğince bizler de onlar için açtığımız özel odalarla onlara destek oluyoruz.

Almanya’da ikamet eden vatandaşlarımız yaşadıkları yer hakkında yeterince bilgiye sahipler. Lakin Türkiye’de yaşayan arkadaşlarımızın Almanya hakkında pek bir bilgiye sahip olduklarını sanmıyoruz. Bu yüzden sunucu içerisinde Almanya’da yaşayan arkadaşlar orası hakkında bilgi vererek diğer arkadaşlarımıza yardımcı olmaktalar. Keza aynı şekilde Türkiye’de hangi şehirdenlerse o şehirdeki kullanıcılardan kendi memleketlerinde olup bitenler hakkında hem bilgi alıyorlar, hem de keyifli bir şekilde sohbet ediyorlar.

Almanya sohbet

Almanya sohbet

Makalemizde Almanya’dan katılan arkadaşlardan yaşadıkları yerler hakkında sorarak bilgi sahibi olacağız. Ama istedim ki konumuzda birazda olsa Almanya hakkında bilgi vererek sizleri bilinçlendirmek. O yüzden az da olsa sizlere bilgim dahilinde Almanya’dan bahsedeyim. Almanya Orta Avrupa’da Kuzey Denizi ile Alpler arasında uzanan bir devlet. Doğusunda Çekoslovakya ve Polonya; güneyinde Avusturya, İsviçre; batısında Fransa, Hollanda, Belçika ve Lüksemburg; kuzeyinde Danimarka ve Kuzey Denizi yer alır. Almanya, birisi Baltık Denizinde, diğeri Kuzey Denizinde iki adaya sahiptir. Türkiye’den göç eden göçmenler veya bilinen adıyla gurbetçiler Almanya’da kendilerini birçok alanda göstermiştir. Daha çok kültür ve ekonomi alanlarında etkin olmuşlardır. El sanatları ve yemek sektöründe de etkin rol oynamaktadırlar. Günümüzde geçmişe göre 2. ve 3. nesil Türkler, Almanya’da daha iyi iş imkanlarına sahiptir. Almanya sohbet sayesinden tanıştığım kişilerden edindiğim bilgilere göre Almanya: 2 milyon 53 bin 654 Türk vatandaşı yaşıyor ki belkide daha fazladır. Çünkü gün geçtikçe evlilik yolu ile giden insanlarımız var ve oradaki yaşayan vatandaşlarımızın doğan çocuklarını da eklersek hayli bir nüfus artışı olduğunu düşünüyorum. Ana vatanlarına olan bağlarını Türkiye’ ye yaptıkları yıllık tatillerle devam ettiren göçmen ailelerinin bir çoğu, Hristiyan yaşam biçiminin hakim olduğu Almanya’da, İslam değerlere göre yaşamayı sürdürmektedir.

Bir çok sohbet odaları gibi bizde de yurt içi ve yurt dışı girişlerinde mobil sohbet özelliği mevcuttur. Tüm kullanıcılarımız rahatlıkla istediği her yerden aramızda bulunabilsin diye android işlemcili cep telefonları ile aramızda bulunabilirler. Keza bunun gibi bir çok özelliğin yer aldığı platformumuzda seviyeli ve kaliteli muhabbetler edebileceksin. Bence bir an önce aramıza katılarak yurt içi ve yurt dışından aramıza katılan arkadaşlarla tanışma fırsatı yakalayın.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Susmayiz.Net

Sitemiz; insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek geçirmelerini ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlamak için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

error: Content is protected !!
ircd hosting
Türkiye sohbet
|
Sohbet
Chat odaları
Sohbet
yetişkin sohbet