1374
Sohbetin Adı Susmayizin Tadı Başka

Sohbetin Adı Susmayizin Tadı Başka


Sohbetin Adı Susmayizin Tadı Başka

Guzel Sohbet Lider Sohbet Elit Sohbet Sohbetin Adı Susmayizin Tadı Başka yapılan sohbetin muhabbetin adı ne olur ise olsun yapıldığı ortam yapan  insanların konuşmalarındaki üslup kalite seviye önemli insanın yaşı cinsi önemli değil önemli olan yapılan muhabbetinin dinlenmesi.

bazı kişilerin dilinden dökülen cümleler insanı büyülerken bazılarının ise konuşmaları insana kaçacak yer aratmakta konuşmak için konuşan insanlardan olamak gerek konuşmak bir sanattır ve bunu sanat haline getirmek için ise kurs görmeye gerek yok kendini yetiştirmek diye bir şey var ama bide şu var.

insanların konuşmalarındaki şivelerini konu etmemeli şive başka bir olay konuşma adabı başkadır neyse sohbet adabını yeterince açıklamış bulunmaktayım esas konumuza dönelim yukarıda ne demiştik sohbet ortamı yapılan yer esas konumuzun ama maddesi Sohbetin Adı Susmayizin Tadı Başka evet dostlar sohbet chat siteleri istemediğimiz kadar bulunmaktadır google sayfalarında ama insan her yerde muhabbet ortamı bulamıyor haz alamıyor.

Kendimizi övmek başkalarını yermek amaçlı demiyoruz gerçekleri konuşmak gerekir ise sitemizdeki yapılan sohbetler kurulan iletişimler seviyeli kaliteli ziyaretçiler site sahibi site yönetimi herkes dost arkadaş sıcak bir aile havası ile hoş zamanlar geçirilmekte.

Bedava hizmetin bulunduğu sitelerimizde sınırız radyo her telden müzik yayını çeşitli yarışmaların yapıldığı oyun odaları tüm bunlara eşlik eden hoş sohbetler şaka şamata geçirilen unutulmaz saatler ile susmayız.net sohbet chat sitelerimizin tadına doyum olmuyor doyumsuz harika sohbet arayanlar sitelerimize bekleriz.

 

 

YORUMLAR

error: Content is protected !!
Türkiye Sohbet | Mobil Sohbet | Sohbet Odaları | Dizi izle |