1991
Sohbet Askı Chat Askı

Sohbet Askı Chat Askı


Sohbet Askı Chat Askı

Sevgi Sohbet, Sevda Nehri Sohbet Askı Chat Askı Sohbet Sevdalıları Güzel olan her şeyi severiz hele,ki aşk sevgi sevda olduğu zaman akan sular durur sadece sevgi ve ask kalpte karşı cinse duyulan bir şey değil sohbet sevgisi çiçek sevgisi insan hoşlandığı canlı cansız her şeye sevgi ile ask ile tutkundur.

Biz sanal ortamlara takılan insanlar sohbet sevdalılarıyız muhabbet tutkunları,yız  bir o kadarda geveze,yiz mekanımız mekanımız susmayiz kimse susturamaz bizi olsun o kadarda site adının hakkını veriyoruz Sohbet Askı, Chat Askı gönüllüleriyiz.

İnsanın kafa yapısına uygun olan arkadaş topluluğuna sahip olması ve karşılıklı uyum içerisinde her konu üzerinde konuşması güzel yer mekan önemli değil ortamdaki hoşluğu yapan insanlardır sohbet etmesini sevmek ayrı sohbet yapmak ayrı birde sohbeti laf olsun diye konuşanlar ayrı susmayiz.com chat sitelerinin ziyaretçileri laf olsun diye konuşanlardan değil.

Kurulan iletiş imlerdeki yapılan muhabbetler her konuyu içerir bazen hayat şartları bazen dünya genelindeki gündem haberleri yeri gelince insanların karşılıklı hayat paylaşımları erine göre ciddi yerine göre hüzünlü paylaşımlar ve yerine göre ise neşeli bol kahkahalı işte ALLAH  ne verdi ise bizlerle yaşanmaktadır.

Aslında biz insanlar dünyada her şeyin kıymetini bilmemiz gerek ömür kısa kimin ne kadar yaşayacağı belli değil ömür dediğin su gibi akıp giderken yaşamak gerek tam anlamı ile yaşanan ömrün geçen zamanın tadını çıkartmak gerek bugün var yarın yokuz yaşım genç ömrüm çok diye umut etmemek gerek ebedi ayrılık yaşa bakıyor yaşlıya da Gence’de geliyor .

Susmayiz.net chat sohbet siteleri ziyaretçileri ve yönetimdeki kişiler bizler tüm bunları göz önünde bulundurarak elimize geçen tüm imkanları en güzel şekilde değerlendirerek bir birimizi kırmadan uyum içerisinde samimi dostluklar kurarak her günümüzü neşeli mutlu geçirerek unutulmaz kılmaktayız.

Sohbet sitelerimizde Türkiye,nin tüm şehirlerinden dünyanın her yerinden beyler bayanlar bulunmaktadır sende sohbet sevdalısıyım chat tutkunuyum diyorsan sitelerimizde yerini almak için fazla zaman kaybetmeden aramıza katılarak bizlerden biri olabilirsin tüm dostları bekler hoş sohbetler dileriz.

 

YORUMLAR

error: Content is protected !!
Türkiye Sohbet | Mobil Sohbet | Sohbet Odaları | Dizi izle |