396
Kaliteli sohbet

Kaliteli sohbet


Kaliteli sohbet

Uzun zamandır aranızda olamadığım için sizlere yeni makaleler yazamadım. Fakat bu gece yarattığım fırsat ile sizlere kaliteli sohbet hakkında bilgi veren bir makale ile yazayım dedim. Kaliteli sohbet nedir ve nasıl kaliteli bir şekilde sohbet edilir bu makalem sonrası tamamen anlamış ve öğrenmiş olacaksınız.

Sohbet etmek için herhangi bir şekilde sanal platformlara girmenize gerek yok. Bir çok şekilde çevrenizdeki kişilerle de sohbetler edebilirsiniz. Ama artık günümüzde akıllı telefonlar yüzünden bir çok ortamda muhabbet edilemez oldu. Eski samimiyet, eski içtenlik tamamen kayboldu. Ama tabiki bu tamamen bizim elimizde olan bir şey. İstersek yine bir kaç yıl önce olduğu gibi dost ve arkadaşlarımız ile her istediğimizde ve her yerde ortadan telefonları kaldırarak harika sohbetler edebiliriz.

Kaliteli sohbet edebilmek için evvela karşıdakini iyi dinlemek gerekir. Yani sohbet ettiğin kişi ne diyor onu anlayacak ve bileceksin ki ona göre cevap vereceksin. Bir de karşındaki kişi ve senin uyumun çok önemlidir bu konuda. Eğer kafa yapısı birbirine uymuyor ise o kişilerin keyif alarak kaliteli bir şekilde muhabbet edebilmesi gerçekten çok zordur. Ama her ne olursa olsun birebir ikili diyaloglarda kişilerin birbirine karşı anlayışı çok önemlidir.

Chat platformlarında da kaliteli bir şekilde sohbetler edilebilir. Mesela ben dahil Susmayiz.NET içerisindeki bir çok kişi keyif alarak saatlerce kaliteli sohbetler edebiliyor. Bunlar için hem ne dediğinizin bilinir, hem de sohbetiniz çekilir kişi olmanız gerekmektedir. Aslında bu tip ortamlarda genelde kişiler hep karşı cinsteki kişilerle sohbet edebilmek ister. Ama hem cinsiniz ile de harkulade sohbetler ederek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Lütfen bu tip platformları asla farklı zihniyette kullanmayın. Tamamen yazılı bir ortam da olsa sonuçta herkesin karşınında ve her nickin altında bir insan var. Bunu sakın unutmayın ve sohbet odaları içerisinde kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi asla bir başkasına yapmayın. Makalemin sonlarına geldiğim bu anlarda hepinize hayırlı geceler diliyorum. Bir sonra ki makalemizde yine karşınızda olmak ümidi ile esen kalın.

 

YORUMLAR

error: Content is protected !!
Türkiye Sohbet | Mobil Sohbet | Sohbet Odaları | Dizi izle |