509
Hakkari chat

Hakkari chat


Hakkari chat

Güneydogu bölgemizin en güzel illerinden biri olan Hakkari’nin ayni güzellikteki sohbet odaları icerisine hos geldiniz.. Hakkari chat ile hemen her kesimden kitlelerle seviyeli bir sekilde muhabbet edebilir boş vakitlerinizi eğlenceli bir sekilde gecirebilirsiniz.

Kaliteli bir site olmayi benimseyen kisiler olarak bizler tamamen siz kullanicilarimiz icin her zaman en iyisini ve en güzelini yapabilmek adina caba sarf etmekteyiz. Ve bu cabalarimizin karsiligini her gecen gün artan bay ve bayan sohbet severlerle almaktayiz.

Türkiye sohbet denince akla ilk biz geliriz cünkü ekibimiz her zaman bu dalda en iyisini yapmaktadir. Her zaman yenilik ve güzellikle sizlerle birlikteyiz. Sizlerin isteklerini yillardir bildigimiz icin en iyi hizmeti bizler vermekteyiz. Hakkari chat sayesinde de güneydoğudaki kisitli sayida olan chat kullanicilari kendi kanallarinda rahatlikla muhabbet edebilsin diye düsünerek odamizi aktif ettik.

Sohbet edebilmek icin web sitemize giris yaptiktan sonra sohbete baglan yazili butonu tiklamaniz yeterlidir. Sonrasinda direkt olarak sohbet odaları icerisine giris yapip keyifli sohbetler edebileceksiniz. Türkiye’de sohbet bizden sorulur. Cünkü Susmayiz.NET asla rekabet etmez, rekabet yaratir. Makalemin sonuna geldigim bu esnada son olarak da Hakkari ilimiz hakkinda bilgilendirme yapmak istedim.

Hakkâri ili, Türkiye topraklarının 1/5’ini bünyesinde barındıran Doğu Anadolu Bölgesi’nin Hakkâri Bölümü’nde yer alır. İl Doğudan Türkiye-İran sınırı ve güneyden Türkiye Irak devlet sınırı ile çevrelenmiştir. İki ayrı devletle sınırı olan ilin kuzeyinde Van ilinin Başkale ve Gürpınar ilçeleri, batısında Şırnak ilinin Beytüşşebap ve Uludere ilçeleri yer almaktadır. Genel karakteristiğini yüksek dağların belirlediği ilin denizden yüksekliği ortalama 2000 metrelerin üzerindedir. Güney Doğu Toroslar dağ silsilesinin etkisinde olan Hakkâri de irili ufaklı birçok yüksek dağ bulunmaktadır. İlin toplam alanının büyük bir bölümünü kaplayan dağlar, İl alanının %87,6’sına tekabül etmektedir.  İlçeleri ise; Yüksekova, Çukurca ve Şemdinli olmak üzere üç tanedir.

YORUMLAR

Hakkari ilinden olan biri olarak kendi hemserilerimle bu kanalda tanismanin gururunu yasiyorum

error: Content is protected !!
Türkiye Sohbet | Mobil Sohbet | Mirc Sohbet | Forum Sitesi |