1838
Çerkez Sohbet 

Çerkez Sohbet 


Çerkez Sohbet

Susmayiz ailesi olarak hep dedik #sohbet  kanalları var birazda dedik çerkez sohbet odaları olsun kafkas türkleri kendilerine ait çerkez odalarında sohbetler ve muhabbetler etsin dedik.

Çerkez kardeşlerimizi kendi dillerinde kendine öz muhabbetleri kendine öz sohbetleri adige çerkezlerini güzel bir ortamda muhabbet ve sohbetler ettirmeye devam eden bir siteyiz.

Çerkezler genelde aileri bağlıdır.Aile bağı kuvvvetlidir.Çerkezler türkiyenin bir çok illerine ilçelerine vezirköprü duruçay köyünde yaşayan bir çerkez arkadaşım vardı bir gün gitmistim köylerine gerçekten kendilerine has yemekleri konuşmaları eklemisti beni o günden sonra çerkez oyunları merak sardım ögrendim güzel bir millet güzel bir toplum.

Sizlere genelde çerkez sohbet,çerkez chat,çerkez odaları, haricinde bir cok odalarımızda mevcuttur.Bunlardan bir tanesi #Diyalog kanalıdır asıl sohbetin can damarı orası diyebiliriz.

Sizlerde bizim sitemizde susmayiz.net ailesinde her zaman muhabbet ve sohbetin en iyisi chat odaları içerisinde  sizlere her zaman muhabbet ve sohbetin en güzeli cap canlı bir ortamda yasatmaya calısan bir siteyiz.

YORUMLAR

Bende vezirköprü durucay koyunden bir çerkez olarak sitenize giris yaptım ğerçekten guzel bir ortam var muhabbet sohbet çok güzel

güzel yorumlarınız icin tesekur ederim tüm çerkezleri sitemize bekleriz tabi din ırk ayrımı olmadan tüm din kardeslerimizi sohbet sitemize bekler sohbetler etmesi isteriz

error: Content is protected !!
Türkiye Sohbet | Mobil Sohbet | Sohbet Odaları | Dizi izle |