1835
Balona Röveşata

Balona Röveşata


Balona Röveşata

 

Geçtiğimiz günlerde bir kuyumcu dükkanının güvenlik kamerası tarafından, Balona Röveşata atan bir adam kaydı çekilmiş. Ve bir anda bu adam Türkiye gündemine oturmuştu.

Ankara’da caddede yürürken yerde gördüğü balonu bir kaç kez sektirdikten sonra röveşata deneyen kişinin, yaklaşık 3 aydır ailesi tarafından arandığı ortaya çıktı. Ismi Gülbey Türkücü olan genç, bu vesile ile ailesinede kavuşmuş oldu. Ve şu an psikolojik sorunları olduğu gerekçesiyle Ankara’da bulunan Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde tedavi altına alındı.

Gülbey Türkücü isimli gencin Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde yaşayan ailesi, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bile genci aramak için çıkmıştı.

Bir çok sohbet, haber, magazin ve İnternet sitesinde günlerdir bu gençten bahsediyor. Hatta dün akşam ulusal bir kanalda haberlerdeki spikerin sokaktaki insanlardan Gülbey Türkücü gibi Balona Röveşata attırmak istediğini gördüm. Tabiki bir çok kişi cesaret edip bunu yapamadı. Aslında gerçekten sokak ortasında sert ve beton zeminde bunu yapmak gayet zor. Şahsen bende izlediğim diğer vatandaşlar gibi bunu yapamam.

Son bir kaç gündür Susmayiz.NET içerisindeki sohbet odaları konusunda buydu. Tüm kanal genelinde bu adam ve atmaya çalıştığı röveşatanın muhabbeti edildi. Gözlemlediğim kadarı ile inci sözlük, ekşi sözlük ve Uludağ sözlükteki gündemde hep bu arkadaş oluşturmuş.Aslında bir gerçeğinde unutmamak gerekir çok güzel bir tesadüf ile ailesi tarafından aranan kayıp evlatları,da bulunarak ailesine kavuşmuş oldu.

YORUMLAR

Yazık yaa kayıpdı bulunmuştur umarim..

gencligin yeni gozedelerinden ve sohbetin en koyu oldugu mekanlardan herkese tavsiye ederim

error: Content is protected !!
Türkiye Sohbet | Mobil Sohbet | Sohbet Odaları | Dizi izle |